Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyíttatnátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíttatnátok be vele, hogy valóban valódi-e?

Figyelt kérdés
Pár napja megismerkedtem egy személlyel facebook-on. Nagyon nagyon sokat beszélgetünk azóta, egész reggeltől estig folyamatosan. Nagyon sok közös témánk van, az ízlésünk is nagyon hasonló, egy hullámhosszon vagyunk. Olyan érzés mintha ezer éve ismerném. Van fent pár képe is. Néztem az adatlapját, és kb 1 hónapja csatlakozott a fészhez. Telóról van fent mindig, mert a gépe elromlott. És majd 300 km-re van tőlem. de megbeszéltünk hogy fogunk találkozni is majd. De kicsit kételkedem, mintha túl szép lenne hogy igaz legyen. :( Ti mit gondoltok? Mivel bízonyítattsam be vele hogy valóban igazi valós személy-e? Már mint úgy értem, mi van ha valami csaló, rablós, erőszakolós valaki? Fura nekem, annyira megértük egymást meg minden. Esetleg ha telszámot cserélnénk és beszélnénk? Az szerintetek elég bizonyítás lenne? Nem tolakodás ez, ha megkérem rá? Mert kicsit aggódom hogy mi van ha ez nem igaz.. :/
2013. máj. 9. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy fotózza le magát a mai újsággal.
2013. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy a nevedet írja egy papírra, és azzal a kezében fotózza le magát neked. Ha már ennyire egy hullámhosszon vagytok, akkor majdcsak megteszi. :)
2013. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

a telszám nem rossz ötlet, ám lehet, hogy nem is ô beszél majd a telefonba, hanem egy fiatalabb rokona vagy valakit felbérel, betanít valami szöveget az embernek... a mai újságos fotóval is ugyanez a szitu... én azt ajánlom, ha mindenképpen találkozni akarsz a személlyel, akkor valami feltûnô, forgalmas helyen legyen a találka, pl. egy plázában, étteremben, vagy valami forgalmas parkban. célszerû amúgy nem egyedül menni. olyan ismerôsökkel, akik elég erôsek és meg tudnak védeni, ha kell esetleg... nem is muszály, hogy veled legyen(ek), csak a közeledben tengjen(ek), hogy egybôl ugorhassanak, ha baj van. és nem árt, ha van nálad telefon (gondolom ez nem új :D), esetleg bors- vagy paprikaspray. elôvigyázatosságból...

és legyen rajtad könnyû, laza ruha, és valami sportos futócipô, hogyha kell, semmi ne akadályozzon a menekülésben (ne legyen nálad nagy táska sem...). és csak pár órás, max 1 napos legyen a találka (az elsô legalábbis), így valamennyire megisrheted. ha esetleg elmész a találkozóra és meglátod az illetôt, de valahogy furcsa vagy nem tetszik a képe, inkább lépj le, nem muszály feltétlen kitenni magad a veszélynek...

remélem hasznos volt a válaszadás és bocsánat, ha durva voltam... ^^

2013. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A képének a linkjét másold ki (rendes kép URL!), és google-ban keress rá! ;)
2013. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat :)

Amúgy normális, átlagos tükörben pózolós képei vannak fent :D

2013. máj. 9. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:

webkam :D

ha azt kamuzza h nincs/elromlott akk kezdj el gyanakodni.

mamár a legtöbb teló tud videóhívást, legyen az a másik út.

100-150forint percenként, de ennyi sztem megéri h lehulljon a lepel.

és legyél egyenes! a szitu kellemetlen lehet, de az mégszarabb ha átb*szik.

bátorság :)

2013. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a tükörben pózolós kép nem normális, hanem ciki.

Egy időben nagyon sok randim volt, de egyik lány sem hordott magánál hadsereget és mindig egyedül jelentek meg.

Minden randi előtt telefonszámot cseréltünk, hiszen bármi történhet út közben, vagy lehet egyikünk offline egész nap. Természetes a telefonszámcsere. De nem bizonyítás miatt.

Pár napja ismered, tehát még nem ismered. Legyél türelmesebb!

Engem elriasztana, ha bármit bizonyítanom kellene pár nap levelezés után.

2013. máj. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Konkrétan nem kértem h bizonyítsa, csak úgy mondtam neki hogy kicsit kételyeim támadtam, mert túl szép hogy igaz legyen mind ez. Mondtam neki hogy mi lenne ha telefonon is beszélnénk. Válasz: Megtörténhet :). Ezután nem írt egyikönk sem percekig, utána más témával folytatódott a beszélgetés... ez is fura, azt vártam volna hogy azt mondja hogy rendben esetleg telszámot cserélünk, vagy ha nem is , legalább annyit mondott volna hogy szerinte még hamar van, várjuk még ezzel, ismerkedjünk még itt. :/
2013. máj. 10. 09:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg korai. Én minden randi előtt számot cseréltem, de nagyon ritkán hívtam fel az első találkozó előtt. Kétszer szerette volna a lány, hogy beszéljünk a randi előtt. Akkor természetesen telefonáltam.

De az is lehet, hogy egyszerűen fél felhívni. De arra is készülj fel, hogy netes társkeresésénél általában több jelölt van, te is csak az egyik vagy nála. De ez nem gond, vagy az egyetlen leszel, vagy mégsem vagytok egymásnak valók.

2013. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Gondoltam erre én is. :) Nekem valójában most ő az egyetlen jelölt, egyszerre csak egy emberre tudok koncentrálni ilyen téren. :) Ha nem jön össze, akkor jöhet a következő :)
2013. máj. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!