Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önértékelési, vagy valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési, vagy valódi probléma? Valóban ezért nem tetszem semmi normális fiúnak?

Figyelt kérdés

Az LB-m és én 15 évesek vagyunk, 4 éve tartunk ki egymás mellett. Ô 163 cm, normál testalkarú (51 kg) de szerinte 'vastag a combja, meg a csípôje, és nem szép a törzse'. Jó, nem modellalkat, de szerintem csinos. A mellei nem túl nagyok, sôt, az A kosarat sem tölti ki teljesen. Barna, nagyon hosszú és szép haja van, fehér bôre, nagy, fekete szemei, és egy kicsit szeplôs. Megértô természet, nagyon ért a mûvészetekhez, és sokan kérnek tôle tanácsot. Nyitott természet, bár benne van az a 'fiúk szerint édes' félénkség.

Én 168 cm, 63 kg, világosbarna, mellig érô hajú, zöld szemû lány vagyok. Tény, hogy nagyobb a mellem, de a seggem is - megúgy általában mindenem. Hangos vagyok, nevetek sokat, és sokszor nem értem a viccet, ami engem azért zavar, de remélem elfogadnak úgy, ahogy vagyok.

A barátnôm sokkal jobb, mindenben, mint én... Sikeres a suliban, sokan szeretik, a diákszínpad tagja, csodálatos hangja van, könyvet/verset ír, szaval, stb. és csomó fiúnak tetszik... Azt mondja, nem a küldômmel van a baj, hanem talán azzal, hogy nincs önbizalmam, amin a nyáron sokat dobott, de aztán újra lelombozódtam... Nagyon jó barátnô, de elnyomva érzem magam mellette... Ugyan sportolok, de nem megy a fogyás. Azt mondják szép vagyok, a bnôm szerint talán csak túl sokat szorongok, és ezért sokat beszélek, és túl komolyan veszem a dolgokat... Ô volt ilyen sokáig, de akkor is tetszett a fiúknak. Már sokkal viccesebb, és szinte ragyog, én meg poshadok. Mit tegyek, mondjam el neki? Már százszor végighallgatta, és nagyon oddaadóan próbál segíteni, de nem látom másként a helyzetet, csak pár napig jobb...

A nyáron összehozott a sors egy fiúval, elhívott dodgemezni a szemezés után, aztán meg felhívott, de a telefonban azt hitte, hogy a barátnômmel beszél, és azóta engem kerül, a bn6ommel meg hívogatják egymást, ( bár ezt a bnôm titkolja, de tudom ) és csomót beszélnek. Nagyon rossz ez így...



2012. szept. 26. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Így leírva semmi baj sincs veled.Talán az zavarja a fiúkat,hogy hangos vagy..
2012. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 évesen ne ess kétségbe, semmiről sem maradtál le, ahogy az első is írta, a leírtak alapján semmi baj nincs veled.
2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Velem is évekig volt olyan, hogy külsőleg a barátom jött be jobban az ellenkező nemnek. Nyilván néhány alkalomnál nem lett volna ez gond, de úgy sokadjára eléggé elegem lett, nem volt kedvem ismét gyertyatartó lenni.


Én is úgy éreztem, mint te - mintha ő jobb lenne, viccesebb, jófejebb, pedig közben nem. Szóval röviden, az utunk külön vált, és azóta minden rendben.


Ez egy másik, de hasonló sztori, talán segíthet valamit a jövőben.


(Félreértés elkerülése végett nem azt ajánlom, hogy vessz össze a barátnőddel. Így olvasva a történeted azt mondom, hogy magadban kell rendet tenni. Nálam ez volt a megoldás, és nem bántam meg, de lehet ezt máshogy is intézni.)

2012. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnőd sokkal szebb arcú lány, mint te? A súlyoddal semmi baj, nyilván nem vagy a cérnavékony típus, de amúgy sem minden férfi a piszkafákért rajong.
2012. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem te vagy a baj én is 152cm vagyok 50 kiló hatalmas barnás zöld szemekkel és szeplőkkel és 15 éves koromhoz képest 8 nak nézek ki hülye vagyok és kifejezeten hangos mégis alig tom magamról levakarni a pasikat majd találsz valakit nem kell aggódni majd ha 30 leszel és pár nélkül akkor aggódj
2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ez a hívogatják egymást a pasival a hátad mögött dolog eléggé gázos..
2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez önértékelés, önbecsülés dolog szoval nyugi nem velled van baj :). Hát izé illetve lehet szorongsz de ez nem a te hibád, probàld azt tenni mit mondtak ne aggodj:). Az hogy a barátnöd lefáraszt szoval rosszul érzed magad vele na az nem jó
2012. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!