Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy kihűlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy kihűlt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Honnan tudjam, hogy mikor fellegzett be a kapcsolatnak, és mikortól már csak szenvedés az együttlét?

Tapasztalatokra és tanácsokra lenne szükségem. Köszönöm


2013. máj. 9. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi szinten több a konfliktus, mint az öröm.

Ha már nem annyira szívesen találkozol vele.

2013. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha kiráz a hideg ha hozzád ér

hányingered van ha ránézel

ha inkább sétálsz vagy bármi semmint vele vagy

2013. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell veszekednetek hozzá, ha nem olyan típusúak vagytok. Nem keresitek egymás társaságát, kevesebbet találkoztok/mozdultok ki, nem szívesen fekszel le vele, vagy jóval kevesebbet, a régen természetesnek vett dolgokat nyűgnek éled meg és stb.
2013. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor súlyos és nehéz a csend, amikor már az egyik kerüli a közeledésedet, amikor a magány mint hű társ ott van veled. Amikor minden jó, csak ne kelljen otthon lenni amikor otthon van. Amikor összerándul a gyomrod, ha hív-nem az örömtől, hanem az idegtől és már a semmitmondó beszéd is nehezedre esik. Amikor fullasztó a társasága, és az örökké kérdezősködése=hol voltál, mit csináltál, miért nem telefonáltál stb.)
2013. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor ezerrel csúfitod magad otthon, hogy kikerüld a közeledését, és örülsz ha morog, hogy miért vagy megint az általa útált cuccban, mert tudod, hogy megint sikerült megúsznod 1 napot..
2013. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor ránézel s azt kérded magadtól, h mér vagy még vele? Mikor alig várod, h reggel elmenjen, s minél később érsz haza, többet vagy távol, nem bírod a közelségét a tudat, h van..Mikor felteszed ezt a kérdés.


Szerencsére ez már régi história. Néha még csodálkozom is magamon, h voltam képes..meg alig jut már eszembe. Azóta boldog kiegyensúlyozott vagyok, szerelmes s viszont is, bár időbe telt míg egymásra leltünk, de megérte.


Ne ámítsd magad azzal nem lesz jobb, lépni kell, ha nincs már más megoldás.

Nem lesz könnyű, de aztán már csak jobb lehet/jön.

2013. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha napok telnek el úgy, hogy eszedbe sem jut, nem hiányzik.


ehhez még veszekedni sem kell. én éreztem így. nem jó pocsékolni az idődet egy olyan kapcsolatra amiben nem vagy boldog.


szerencsére azóta már más férfi az életem része,(a férjem) és örülök hogy kiléptem abból a másikból, és nem pazaroltam rá még több időt.


27/N

2013. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azt csak érzed, mikor szenvedsz már tőle!


De akkor én elmondom a tapasztalataimat.


Amikor meglátod az ajtóban és megkérdezed magadtól ki a franc ez itt e és legszívesebben rávágnád azt az ajtót...

Amikor ölelkezel vele és olyan érzésed van mintha egy havert karolgatnál...

Amikor fiamnak/lányomnak hívod...

Amikor úgy indulsz el hozzá, hogy már megint menni kell...

Amikor boldogan távozol tőle...

Amikor ha elfelejted egy pillanatra, hogy van valakid boldog vagy...

Amikor pedig rájössz hogy mégsem, elfog a feszültség...

Amikor megkérdezed magadtól, hogy miért nem vagyok egyedül mikor egy jó pasit/csajt látsz...

Amikor oda se nézel mikor leírod neki, hogy szereted...

Amikor inkább alszol, mint hogy vele együtt legyél...

Amikor nem baj, ha nem is látod...

Amikor már a zivatarnak is örülsz, mikor szakítottál!


Röviden tömören ha ilyenek előfordulnak, akkor baj van.


Tanácsom: ha hasonlókat érzel, amiket leírtam akkor szakíts vele sürgősen.

2013. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!