Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ha vmivel megbant titeket a baratotok hogyan reagaltok?

Figyelt kérdés
Az a baj en hisztizk es utanna meg megjobban megbant mert csunyan is beszel velem. Szoval en nagyon kiborulok neha aprosagokon is. Pedig ha nyugodt maradnek lehet.azzal enem el azt higy jobban kuzdjon es akarjon engem
2013. máj. 10. 07:19
 1/3 Sonmi ***** válasza:
higgadtan szólok neki, hogy ez-meg ez nagyon rosszul esett.
2013. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én akkor bedurcizok,és undok leszek,és akkor erre ő is,és együtt morgunk,aztán mikor megunjuk akkor simán abbahagyjuk,minden bocsánatkérés meg minden nélkü,és akkor szavak nélkül is szent a béke
2013. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz! Tudom, könnyű mondani, de attól csak még rosszabb lesz a helyzet. Nekem még apukám tanította meg kiskoromban, hogy hisztivel nem érek el semmit.

Ha a párom megbánt, akkor igyekszem először megnyugodni, és később elmondom neki, hogy nagyon rosszul esett amit mondott/tett. Mondjuk én a rágódós fajta vagyok, magamban rágom magam a dolgon, és ez eléggé látszik kifelé is. Ilyenkor mindig megölelget, és megkérdezi, hogy mi a baj.

25N

2013. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!