Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, hogy reagáltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sambora11 kérdése:

Csajok, hogy reagáltok arra, ha a barátotok fingik vagy böfög? Zavar, vagy inkább viccesnek találjátok?

Figyelt kérdés
Sztorikat is írhattok, illetve, hogy ti szoktatok-e előttük "megkönnyebbülni". :D
2012. jún. 30. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után nem vészes (kölcsönösen) de azért ne ezzel kezdjen. És ne bárhol-bármikor, természetesen! Ja, és ne folyton, azért valami kontroll nem árt a dologban.
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
szerintem egy hosszú kapcsolat alatt is undorító, és sem csinálom akkor ő se.... -.-
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Akkor befizetem őt illemórára
2012. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Akkor részletesebben (1. vagyok). Ha néha előfordul, nem ok a szakításra, de azért ha együtt vagyunk egész este, inkább kint intézze el a dolgot.

Nem kell szégyellnie előttem, nem vagyunk idegenek, de ha teljesen elengedi magát, az tényleg rém visszataszító.

Ezt a másik két válaszadó miatt írom.

Nekem annyiból belefér, hogy a másik is ember, nem kell alakoskodnia, CSAK odafigyelnie, hogy ne ezt hallgassam mondjuk egész este tőle.

2012. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mivan? az élet természetes velejárója. mindenkinél kicsúszik néha..
2012. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire gondoltam én is egyébként. Ha pl. egész éjszaka egy ágyban alszatok, vagy már együtt éltek, nehézkes lenne kerülni a dolgot.

Viszont részben önmagunkkal szembeni igényesség is, hogy pl. nem csináljuk folyton.

2012. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Engem zavar. Szerintem ez attól függetlenül magánügy, milyen közel állunk egymáshoz. Én elvesztem a nôiességemet, ô meg nem ettôl lesz férfi. A böfögés még elmegy, az velem is megesik néha, azon nevetünk, de a bélszél - hogy finom legyek :D - gázos.
2012. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: és éjszaka mit csinálsz? Felkelsz, és kimész wc-re?
2012. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak mert én ha kettesben vagyok a barátnőmmel akkor nem fogom vissza magam ha böfögésről van szó...és ő mindig jókat nevet ezen. :D

Fingani nem fingok előtte, szerintem az nagyon gáz. Mármint etikailag :D

Ő egyiket sem csinálja előttem.

2012. jún. 30. 23:07
 10/18 Diavolino44 ***** válasza:
Viccesnek sose találták, de egy idő után elfogadták, hogy ilyen vagyok. Mivel elég "szeles-gyerek" vagyok így másból sem állna a kapcsolat mint,hogy 10 percenként kisétálnék a szobából.
2012. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!