Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakit elutasítottatok, de aztán megbántátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem, hiszen általában olyat utasítottam el, akinél zsigerből éreztem, hogy nem lesz folytatása.
2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem :) jól átgondoltam mindegyiket, és nem hülye kifogások miatt utasítottam el őket, mint például hogy nagy az orra, vagy hogy túl alacsony. A személyisége volt olyan, amilyen.
2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen es azutan sokszor eszembe is jutott hogy mi lett volna ha.....
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt bizony :) Bár még van esélyem, állítólag még mindig tetszem a fiúnak, csak jelenleg van barátnője, amit bár én sem értek, de mindegy is.:) Szóval megbántam :)
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem , de olyan volt már, hogy feltűnően udvarolt, de nem adtam neki visszajelzést, pedig pont az esetem pasi volt, tök cuki volt a viselkedése is, ahogy úgy oda volt értem, csak pont egy barátnőmmel voltam uszodába és nem akartam a lányt otthagyni, vagy nem vele foglalkozni. A fiú az úszómester volt,kicsit bánom, mert nagyon dögöd srác !!
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen nagyon jó pasi volt minden értelemben de nem őt választottam és nagyon megbántam :(
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert mindíg valami nyomós oka volt...Pl vallásosság az ő részéről,vagy épp ribanckodás.Az ilyeneket az ember nem felejti el a másiknak.Én is válogatok,pedig pasi vagyok...
2013. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem,mert oka van annak,ha visszautasítok valakit.
2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb úgy vagyok mint GeGeL csak én most kissé őrlődöm is. Lehet azért mert nem egyszer játszottam el ezt, a páncéltól amit hosszú ideje építesz meg nehéz leépíteni magadról. Közben egyetlen lánytól sem vár(hat)om el hogy téglaként bontsa a falaimat. De ha egyszer megnyílok majd valakinek akkor az hét szentség hogy a büdös életbe nem fogok lemondani róla szánt szándékkal. (Értem én ha mondjuk a kapcsolat örökké nem is tart ki de mint barát beszámítható lennék neki a továbbiakban is)
2013. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
volt.
2013. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!