Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja megismerkedtem egy sráccal egy buliban. Jól éreztük magunkat együtt, iszogattunk, de részegek nem voltunk. Meg is csókolt. Ma találkoztunk és nagyon furcsa volt. Alig beszélt, csak engem nézett folyamatosan. Már szinte zavaró volt. Meg is kérdeztem, hogy mit néz ennyire, és azt válaszolta hogy engem. Kiderült, hogy a facebookomat végig nézte a csatlakozásom óta miket posztolgattam, milyen hozzászólások jöttek, az összes képemet megnézte. Az órarendemet is lecsekkolta. Szerintetek ez nem beteges? Félnem kéne tőle vagy találkozzak még vele? 17/L
2013. máj. 10. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez miatt nem beteg csak nagyon érdeklődik utánad. És lehet visszafogottabb csak akkor a pia feloldotta kicsit.
2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rajongás
2013. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egyirányú alagút ***** válasza:
Lehet csak jól informált akart lenni. De az is lehet, hogy nyakörvet vett neked ajándékba, csak nem adta még oda. Tudod, póráz...
2013. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem kiakasztana. Ha már egyszer rajong érted, azt miért kell ilyen feltünõen csinálni?! Ha úgy jön ki a lépés, mondd meg neki, hogy kicsit zavaró és ijesztõ amit csinál.
2013. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet h beléd esett, rajong érted csak nagyon visszafogott és nem mer lépni, vagy nm tudja hogyan is kell. 1x 2x sztem azért talizz vele és akk ugy is észreveszed ha nagyon gázos a gyerek.
2013. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért még nem beteges. Beteges akkor lenne, ha követne, meg üzenetekkel bombázna. Ha amúgy tetszik, ettől még nyugodtan találkozhatsz vele.
2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem is csak érdekled és minél többet tudni akar rólad.

nyugii

2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van benne egy kis ferdeség, az biztos. Ne mondja senki, hogy ez teljesen normális, hogy ennyit kutatott utána. Ha szeret rajongani másokért, legalább ne árulja el..

Kérdező, bizonytalannak tűnsz, nem voltál tőle elragadtatva, igaz? Ha utóbbi érvényes, hagyd..

2013. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. utolsó: nem voltam tőle elragadtatva. zavarban voltam attól ahogy nézett folyamatosan, nem tudtam állni a pillantását sokszor. ezek meg hogy kutat utánam megijesztettek. lehet hogy paranoiás vagyok, de nekem ez egy kicsit betegesnek tűnt...
2013. máj. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!