Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk előfordult már veletek, hogy az utcán vagy bárhol egy ellenkező nemű végig titeket bámult, miközben ott volt a párja mellette?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy hűséget fogadott, nem vakságot, de ez szerintem kicsit ciki, miközben ott van a párja, fogja a kezét, átkarolja, ölelkezik vele, és közben végig szemez veled, legalábbis neki.
2013. máj. 10. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálam olyan volt, hogy majdnem elhányta magát, amikor rámnézett. Dehát én rettenetesen ronda vagyok.
2013. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elő. Ilyenkor nem foglalkoztam pár mp-nél tovább a csajjal, mert nem vagyok következetlen. Ha nem akar semmit, márpedig pasival sétál, akkor minek nézzem tovább?
2013. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Rühellem ha bármilyen pasi bámul meg. De ma pl. olyan volt, hogy feleségével (valószínűleg) és kezébe a kisgyerekükkel cipőket nézegettek, én meg ott próbálgattam közel egy-kettőt. A pasas többször direkt közel jött és végigbámult és látszott a tekintetén, hogy ki van éhezve mint a fene.


Hihetetlenül gusztustalan és undorító az ilyen, remélem felfordul.

2013. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elő.

Aztán a kétajtós szekrény palija észre vette,oszt majdnem elmarta a grabancom.

2013. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
juhuuu, megint itt van Mr Rondaság!!!! :D
2013. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

velem elég sűrűn amikor kimozdulok egy nagyvárosba


van, amikor egy egész helyes csaj mellett ott próbál feszíteni valami nyomi lúzer és velem szemez a csaja, én meg full alfán bámulok rájuk, főleg a csajra, a csajnak tökre tetszik, a srácnak meg full kellemetlen


de általában azért ennyire nem is bátrak meg általában azért nem is ennyire pofátlanok, szóval amikor úgycsinálok, mintha éppen akkor venném észre, hogy bámul a csaj akkor rögtön el szokták fordítani általában a fejüket


20f


egyébként véleményem szerint amelyik csaj mellett mondjuk egy nálam sokkal alacsonyabb státuszú srác, és a csaj elég pofátlan, hogy jól megnézzen azt szerintem el is lehetne csábítani a barátja mellől...

az az elméletem, hogy mondjuk nem direktbe kellene csinálni, hanem hogy merre van ez és ez, nem idevalósi vagoyk, eltévedtem, stb. stb, vinni pár percig a beszélgetést, finoman bókolni, hogy milyen kedves és segítőkész, aztán valami elérhetőséget kérni, mondjuk barátja mellett elég lesz megkérdezni a nevét is és facebookon egy baráti találkozónak álcázott randit megbeszélni persze a csaj is tudja mire megy ki a játék


ennyi az elméletem... kinek mi a véleménye róla?

2013. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. De a legdurvább az volt, amikor a csaja félrement pár percre, mert egy boltban a sorban álltunk és még le is szólított, amikor meg visszament a nő, meg csak mosolygott.
2013. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os

ehehehe

jó ötlet

mármint nekem mint csajnak

bejönne :D



egyébként meg. előfordult :D de csak így tök lazán így nézegetett xd

2013. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 HotChoc ***** válasza:
Bizony, nem is olyan régen. A fickó még csak nem is próbálta magát leplezni, kocsányon lógó szemekkel bámult végig, de a felesége észrevette, abból a tekintetből pedig látni lehetett hogy az ura nem ússza ezt meg szárazon, hehehe >:)
2013. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hm érdekesek :)

velem is előfordult már, nem egyszer... ma például ültem mekiben, bejött egy fiatal srác az egyik nőjével. Az meg hátrafordult, végignézett rajtam, majd a nője észrevette és ráordított mint állat :D a srác egyből odakapta a fejét...

2013. máj. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!