Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy beleszerettetek olyanba a neten a személyisége és a viselkedése alapján, aki külsőre egyáltalán nem tetszett? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A találkozás hatalmas csalódás volt :D
2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
pofára esés, csalódás csalódás hátán...
2013. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Beleszeretni nem, azt max. tizenévesek szoktak, de erős szimpátia és vonzalom már alakult. Nekem lett már ilyenből kapcsolat, a külső nálam huszadrangú szempont (mondjuk olyannal, aki kimondottan taszít külsőre, nem kezdenék, de ha a személyiség vonz, akkor azért a külső eléggé háttérbe szorul).
2013. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Masfel honap utan kidobtam mert rahajtott az egyik bnomre es sertegette a legjobb baratomat anelkul h ismerte volna
2013. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3-as engem kell megismerned.
2013. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
# 5: Remek, csak éppen a személyiség terén elég magasak az elvárásaim (úgy mint átlagon felüli intelligencia, kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség, erős, határozott jellem, stb.) Tehát ez nem azt jelenti, hogy az összes előnytelen külsejű + komplexusos pasit "bevállalom"... valamilyen téren azért nagyot kell villantani, ha a külsővel nem megy, akkor a személyiséggel.
2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
minden lehetséges
2013. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
én már találkoztam vele élőben néhányszor nem mondom h esélytelen de sokat kéne változnia hogy megmaradjak mellett e :S
2013. máj. 4. 15:19
 9/24 anonim ***** válasza:
Élőben egész más, te max egy képbe, amit az agyadban vizualizálsz tudsz beleszeretni, neten nincsenek gesztusok, mimika, testbeszéd, ha találkoztok úgyis akkor derül ki minden. De valószínű hatalmas bukta lesz, ahhoz a képhez képest, amit te elképzeltél magadban. Nem jósolok nagy jövőt az ilyesminek, ráadásul a netes "szerelmek" nagy részénél még csak nem is egy megyében laknak a felek, ami további nehézség, majd egy idő után leküzdhetetlen probléma lesz.
2013. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mi közel lakunk, ő az exemnek a haverja és ugy alakult ki a kapcsolat, hogy próbált minket újra összehozni de nem sikerült viszont az eltelt hetek hónapok alatt rengeteget beszélgettünk és azon kapom magam, azt várom mikor ír. Ha egy napig nem válaszol már hiányzik...
2013. máj. 4. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!