Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna-e vagy gondolkodnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna-e vagy gondolkodnál ilyen kijelentésen a párod részéről?

Figyelt kérdés

Azt mondta, azért szakított az exével, mert vele nem tudott tervezni semmit, elszórta a pénzt, játékgépezés meg ilyen hülyeségek. De amúgy lelkileg meg testileg is nagyon jól megvoltak.

Nekem azt mondta, velem lehet tervezni, velem képzeli el.

De nekem így olyan, mintha velem csak idézőjelben csak azért lenne, mert nem szórom el a pénzt meg meg lehet bennem bízni.

Tudom, hogy engem szeret, meg most velem van, az a lényeg, de ez akkor is olyan, hogy részben csak ezért van velem. Mintha az exét tartaná a mindenkori nagy szerelmének, én meg csak egy biztos pont vagyok.


2013. máj. 10. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rosszul fejezte ki magát, vagy Te érted félre. Én ilyenen nem akadnék fenn!
2013. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg te is olyan nagy szerelem vagy, vagy leszel. Ne rágódj ezen, fogadd el, hogy ez így van jól, általában a hasznos tulajdonságok miatt választunk valakit komoly kapcsolatra, nem a haszontalanságok a nyerők.
2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne rágódj.
2013. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes fent felsorolt dolog fontos egy nonek!

Ezen ne agyalj legyszi, mert szerintem csak nem ertetted, h mire gondol!

Gondolom, mar nem tinik vagytok. Egy nonek nagyon fontos a biztonsag. Es ahhoz, h csaladban tudjon gondolkozni, kell a fent emlitett dolog is.

Ez egyszeruen annyit jelent, h te minden szempontbol tokeletes vagy a szamara! Tehat tud rad alapozni. Remelem ertheto! No vagyok.

2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en orulnek neki hogy a parom nem egy elveszett felelotlen ember. bakker. en ossze se jonnek olyannal aki jatekgepezik, sot elvarom a paromtol hogy legyen jovokepe meg tervei meg felelossegerzete, sot meg olyannal se tudnam elkepzelni az eletem akinek ez nem fontos.


szerintem az exet egy nagy hibanak tartja, akar szerelmes volt bele akar nem, benned meg ertekeli hogy nem olyan vagy. en meg mindig nem terek magamhoz hogy ez teged ZAVAR hogy valakinek fontos a felelossegteljes elet :D


pl az en parom se jatekgepezik meg felelossegteljes, es igen, reszben ezert is vagyok vele, ha nem ilyen lenne akkor nem vele lennek. ilyenkor bezzeg nem az jut eszetekbe hogy ugy szeret a parotok amilyenek vagytok :D hihetetlen komolyan

2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, igazatok van.

De ezt a testileg meg lelkileg nagyon jól megvoltak dolgot olyan beleéléssel mondta, hogy akár ki is mondhatta volna, hogy ha az exében meglett volna az a dolog, hogy lehet vele tervezni, akkor simán visszamenne hozzá.

Mondjuk az tény, hogy vele jobban összeilletek habitusra meg mindenre, én egy kicsit unalmasabb figura vagyok.

Nagyon sokáig beszélt az exéről, úgy kellett már leállítanom sokszor.

2013. máj. 10. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok önbizalomhiányos meg semmi ilyen, nem kell engem félteni, csak a tényeket írtam le.
2013. máj. 10. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
hat inkabb ez a gaz hogy tul sokat beszelt rola meg nagy beleelessel.
2013. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!