Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ajánlanának egy külföldi...

Ha ajánlanának egy külföldi munkahelyet szállással mennyit gondolkodnál rajta? Mit gondoltok az olyan emberről aki ezen gondolkodik?

Figyelt kérdés

A párom ma kapott egy ilyen ajánlatot,és hogy kapva kapna a lehetőségen Ő gondolkodik. Hiába mondom neki hogy más "lecsap" rá,de szerinte nem. Az illető annyit kért tőle hogy hívja vissza (du 2órakor),de mostanáig nem tette meg. A kifogás most nincs kedve beszélni senkivel,rá kell hangolódnia,át kell gondolnia! Majd holnap este beszél vele.....aminek adok 50%esélyt. Még azt sem tudjuk milyen melóról lenne szó,mert arra nem volt hajlandó hogy ezt megkérdezze!:(

Én meg tiszta idegbaj vagyok miatta hogy ilyen nemtörődöm mikor nagyon sz@rban vagyunk anyagilag!:(((



2012. nov. 13. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok az olyan emberről aki ezen gondolkodik?"


Azt hogy nem érdekli igazán, talán fél belevágni. Ha persze nem kamu a dolog, mert a munkaszerződés aláírásáig még az is simán lehet.

2012. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodnék rajta, de először megtudnám a pontos infókat. Minden kérdésemre választ kérnék, és utána megnézném, mennyire érdemes belevágni. De ha visszahívást kérnek, hívjátok vissza. Lehet, külföldi munka annyira gyorsan nem "kel el", de azért nem érdemes halogatni, ki tudja, mióta hirdetik.
2012. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kis félős pasival álltál te össze. :)
2012. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!