Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalt pasi tetszik. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasi tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, és szerintem én is bejövök neki, csak az a bibi, hogy van barátnője, de az a csaj meg nem teljesen komplett, mert 3 hónapja járnak, de közben a csaj már vagy ötször kidobta, és visszasírta hozzá magát. Szerintem ez így tényleg nem normális, bár szétszedni sem akarom őket, de a srác meg tényleg nagyon tetszik, és ahogy egyre többet beszélünk meg találkozunk, egyre jobban belezúgom. Lehetne esélyem a srácnál?
2013. máj. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megunja az idegbeteg barátnőjét, akkor valószínűleg. de szerintem ő se komplett, ha mindig visszafogadja...
2013. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg van valakije,addig hagyd békén...
2013. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen instabil a kapcsolatuk sztem simán van esélyed. Valszeg a srác is azért van csak vele, mert úgy gondolja, hogy az egyedülléttől még ez a "hülye" is jobb :D

De persze az is lehet, h szereti ki tudja ...

2013. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na most az hogy mi a gondja a csajnak a sráccal, az egy dolog, Te sem tudod, max a srác elmondásából, szóval az fél igazság

hát várjál, amikor vége lesz a dolognak, aztán Te összejöhetsz vele, ha ő is akarja N

2013. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!