Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok egy lányba, és azt mondta, hogy tartsunk két hét szünetet és meglátjuk utána mi lesz velünk. Avagy bulizni akar. (vizsgaidőszak miatt) Persze "megnyugtatott", hogy csajozzak nyugodtan?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy ő nem garantálja, hogy nem kavarodik össze vkivel. Én a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ő meg más pali. Mit gondoltok, mit csináljak, hogy átvészeljem?
2013. máj. 11. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
"ha nincs ló, jó a szamár is ".. sztem azért mondta mert akkor addig kibulizza magát ha összejön valami jobb srác akkor neked kocc. ha nem, akkor jó leszel te is. szerintem még most küld el a csajt melegebb éghajlatra
2013. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Az ilyen nem érdemel meg!


21/N

2013. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!! Nála már nincs keresnivalód...
2013. máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem bírok! Annyira beleszerettem! :SSS Minden percben csak Őrá gondolok. :(
2013. máj. 11. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Jólvan, elhiszem, de te is látod, hogy ez lekoptatás!!
2013. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!