Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy nagyon nehezen lesz szerelmes. Hogyan csavarjam az ujjaim köré mégis?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy férfival már egy ideje.Munkában ismerkedtünk meg,de azon kívül kb vagy hatszor találkoztunk privátban.Engem Ő teljesen levett a lábamról a humorával,kedvességével,intelligenciájával.Nem utolsó sorban igényes,és nagyon jól néz ki,plusz úgy bánik egy nővel,ahogyan az a nagykönyvben meg van írva.A tegnapi randin úgy viselkedtünk,mint a szerelmesek.A csillagos ég alatt ölelkeztünk a teraszon,és néhány csók is elcsattant.Azt mondta,bárcsak örökké tartanának ezek a pillanatok.Teljesen elbűvöltem,szerinte egy okos,és gyönyörű nő vagyok.Nagyon kötődik hozzám már most...és jóideje nem érzett már ilyet...DE:nem szerelmes,mert Ő egykönnyen nem lesz ám az senkibe!Talán a sok csalódás miatt,saját véleménye szerint.Ekkor teljesen kétségbeestem!Ez mit jelentsen? Idővel majd ki fog alakulni?Vagy ha annyira elbűvöltem volna,akkor már most sikerült volna belém szeretnie?Ő nagyon akar engem.-Mondta is,és érezni rajta.De nekem az fontos,hogy az illető szeressen is.Tudom,mit is várok a hatodik randin...de azért jó lenne valahogy magamba bolondítani!Én úgy érzem,kezdem megszeretni.Tanácsok esetleg? Én 22/N Ő pedig:31/F

2013. máj. 9. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Na ez yaz abszolút kamu kérdés:DDD
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges taktikázni,gondolom már van annyi esze hogy egyből észreveszi az ilyesmit.
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindezt úgy, hogy te bakiztad a kérdésedben, hogy lehessen tudni:DD
2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Talán olyan hihetetlen? Már ne haragudj,de ha nem tudsz valami értelmeset válaszolni,akkor inkább hagyd ki ezt a kérdést,és ugorj át egy másikra,,amiben nem érzel kamu szagot!
2013. máj. 9. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki kamuzik,akkor sokkal durvább kérdést tesz ki!
2013. máj. 9. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a baki a kérdésben?

Én nő vagyok és nagyon nehezen leszek szerelmes. Általában akkor jön az érzés, amikor kicsit megszoktam hogy ott van és sok összebújás, csók kell hozzá. (Nem feltétlenül szex)

2013. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szex még nem is volt...de sok csók,és ölelés annál inkább!Akarjuk,és kívánjuk egymást,de én mindenképp kicsit tartani szerettem volna még magam.Nem akartam az első pár randi után lefeküdni vele.Azt mondta egyébként,hogy folyamatosan rám gondol,és hiányzok neki.
2013. máj. 9. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a praktikák feleslegesek,majd minden alakul magától.Az ilyesmit lehetetlen irányítani.Vagy Beléd szeret,vagy nem,ez majd idővel elválik.Addig is légy türelemmel,és élvezd a jelent!
2013. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!