Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy pasi így választ párt? A fiúknál a név is számít? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem csak a külsőről beszélek,hanem a névről is.

Egy csomó ideje magyarázzák hogy az exem a "hasonmásaimmal" jár,végül megnéztem,nem elég hogy min a 4 csaj hasonlított rám külsőleg és belsőleg is,még a keresztnevük is az mint az enyém.Ő dobott,úgyhogy nem hiszem hogy miattam lenne,de furcsa hogy egy pasi ennyire egy adott nőtípussal van,és még a nevek is azonosak,bár lehet hogy ez csak lustaság és nem akar sok nevet megjegyezni.



2013. máj. 11. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez nagyon LOL XD
2013. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezt hívják tök egyszerűen úgy, hogy van egy ideálja külsőleg.
2013. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Titkon egy tattoo van a s.ggén, a neveddel együtt. Nincs mese, örökké ilyen nőt kell keresnie.
2013. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért haragudnék?

Tudom hogy fura,pont ezért kérdeztem meg.

Mm mert nem igazán tudom hova rakni a dolgot.

2013. máj. 11. 11:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs tetoválása,meg nem is külső dolog a fura,hanem a név.
2013. máj. 11. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

honnan tudod, hogy belsőleg is?

amúgy ha már szakítottatok, akkor miért ezzel foglalkozol?

a név? ugyan már vannak felkapott nevek, ezt észre lehet venni, ezek szerint a Tiedből sok van, N

2013. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd,hogy nem Barbi!
2013. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges. Bár valószínűtlen, hogy 5 lányt talált, akik ugyanolyanok külsőleg, belsőleg, és még a nevük is ugyanaz. Ezt nehezen hiszem.
2013. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Márkahűség.
2013. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet amúgy. Ha csak "Bettiket" fektet meg egész életében, akkor nincs bakilehetőség, hogy: "Ó Kriszti, csináld", és a Kinga meg csak pislog, hogy ez meg kire gondolt??? o.O
2013. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!