Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy visszafogott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy visszafogott, csendes, tudós típusú férfi sikertelen a nőknél? Ilyen pasi nehezen talál magának párt? Csajok ti összejönnétek ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy összejönnék az exem is ilyen volt és pont ezt szerettem benne
2013. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, hanem :

1. a szociális készségein

2. párkereső aktivitásán

3. a szerencséjén.:)

2013. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, nehezebben, mint egy olyan srác, aki hamarabb megnyílik, közvetlenebb.

Viszont egy olyan lány, akinek fontos a személyiség, az hagy időt arra, hogy kibontakozzon a srác és a kapcsolat is, szán időt a beszélgetésekre, és nem pattint le azonnal egy csendesebb, visszahúzódóbb férfit. Személyiségfüggő a dolog, de nem árt, ha valamivel megragadod egy nő figyelmét, lehet az az intelligenciád is akár.

2013. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*srácnak
2013. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bolondulok a tudós pasikért de ez nem zárja ki hogy pancser legyen. A racionális beállítottság sok esetben gyengébb szociális készségekkel jár.
2013. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"A racionális beállítottság sok esetben gyengébb szociális készségekkel jár."


Ez nagyon igaz sajnos, tapasztalom

2013. máj. 6. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:

6: Te vagy az érintett férfi?

Lehet fejleszteni ezeket az intelligenciákat, kevésbé fixek, mint az IQ. Sokkal rugalmasabbak!

2013. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es Igen én lennék :)
2013. máj. 6. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, a barátom is ilyen és pont ezt szeretem benne, én sem vagyok egy bulizós partiarc, én is visszafogott vagyok, tudományos dolgok érdekelnek, mindig is ilyen voltam. De nem bánom. Bár sajnos ez sokszor jár magánnyal, sok embert ilyesmik nem érdekelnek csak a valóságshowk meg tehetségkutatók, meg a "atomrészegre iszom magam és hülye libaként viselkedek" bulik. Vannak olyan lányok, akik az ilyen pasikat megbecsülik és ilyen pasi társaságára vágynak. Persze ilyen lányokat ne szórakozó helyen meg ehhez hasonló helyeken keress.
2013. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet az ilyen lányokat megtalálni szoboszlón?
2013. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!