Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kéne reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne reagálni egy barátnőnek, ha megtudja hogy a barátja néhány havonta szokott ekizni?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam h szívja azt a szar herbált, de legutóbbi buliba kiderült hogy ezt is nyomja. És sokszor lekoptat ilyen bulikról, csak azért h ne kelljen aggódnia hogy én mit szólok. Persze érthető, csak elég szar h a drogokat választja helyettem és az őszinteség helyett...

2013. máj. 11. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
nem a világ vége, ha nem rinyálnál, nem kéne választania....
2013. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
plusz ez nem intravénás heroin, ami teljesen megváltoztat + kb halott leszel tőle....amíg nem próbáltad ki, addig nem fogod megérteni, hogy ez is olyan, mintha berúgna....nem több..
2013. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Arra hogy reagálsz, hogy iszik alkoholt? Az alkohol a WHO szerint a negyedik legproblémásabb drog, az eki köszönőviszonyban sincs vele problémák szempontjából. Tájékozódj inkább, és ne az alapján ítéld meg ezeket a dolgokat amiket a fókusz szintű műsorokban látsz vagy a filmekben. Valószínűleg nem is kéne választania ha nem lenne alapból ilyen a hozzáállásod.
2013. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy tisztába vagyok az alkohol hatásmechanizmusaival. A drogokról pedig igyekszem tájékozódni, de valóban igazad van, nyomjon mindenki szintetikus szarokat magába mert az nem is olyan rossz... Egyébként meg nem rinyálok, csak nem nézem jó szemmel, h éppen céltalanul tölti napjait, és gyanitom köze lehet a dolognak...
2013. máj. 11. 12:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt sem tudod miről beszélsz. Attól, hogy szintetikus nem biztos, hogy károsabb. Szerinted egy vény nélküli fájdalomcsillapító tabletta károsabb a csattanómaszlagnál? Abból amilyen stílusban válaszolsz itt egyértelmű, hogy miért nem téged választ a buli helyett. Mielőtt összejöttetek gondolom már járt bulizni, tolt ezt-azt, és ekkor jöttél te, aki ezt képtelen elfogadni (vagy azért, mert otthon annyira belédnevelték, hogy a drog az rossz és fú mi lesz azzal aki használja, vagy a média hatása vagy isten tudja miért) és gondolom vitázol ezen vele. Ha ezt sem tudod elfogadni vele kapcsolatban akkor nem jósolok nektek nagy jövőt.
2013. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
A herbál az mondjuk pont nem szintetikus (bár sokan azt állítják, szerintem nem, különben miért lenne herbál?), az alkohol meg amellett, hogy ki tudja miket kevernek bele (a tablettás bor pl. a patkányméregnél is rosszabb) nem csak az agy és idegsejteket pusztítja, hanem károsodást okoz az összes létező szervben, ami azért a "könnyű" drogokról nem mondható el.
2013. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Hát szerintem itt első sorban nem az a baj, hogy drogozik, hanem hogy nem őszinte veled.

A herbál még nem olyan durva, bár szerintem a rendes marihuána még mindig jobb, mint az ilyen herbál, bio etc.

Az eki az már szerintem kicsit más téma, a szintetika nagyon le tud építeni egy idő után, bár itt is inkább az a kérdés, milyen gyakorisággal fordul elő.Írtad hogy néhány havonta, ez szerintem még nem az a kóros mennyiség.

Inkább arra próbáld rávenni, hogy legyen veled őszinte, hisz az őszinteség a kapcsolat egyik alappillére.

2013. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is ez a baj h nem őszinte. Persze nyilván zavar, hogy ő ezt megengedi magának. Jó valóban megértem, hogy egyébként elfogadó hozzáállásom a szeretteim körében megváltozik mert aggódom értük. Így lehet én se kerülnék magammal konfliktusba emiatt...
2013. máj. 11. 13:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Próbáld megtudakolni tőle normális stílusban (ergó nem hisztizve, számon kérően) hogy miért csinálja? Hogy miért nem tudja ezek nélkül jól érezni magát?

Hány évesek vagytok egyébként?

2013. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 23. Tehát jó tudom kinövi, nem tragédia, a szerelem a fontos (egyébként már 4 éve együtt vagyunk) de az én értékeim nem egyeznek ezzel a hozzáállással, és nagyon dolgozok rajta hogy elfogadóbb legyek, és reménykedek, hogy majd "benő a feje lágya" csak annyira rossz hatással van rá ez a társaság ami belevitte :S hogy egy darabig biztos nem fog változni, és így félek h nem fog haladni egy közös életcél felé... ugyh most kicsit elgondolkoztam, hogy ezzel együtt tudok e élni még vagy elválnak útjaink... (persze több probléma alapján mérlegeltem)
2013. máj. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!