Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok,kevés önbizalmam van és lassan 10 hónapja nincs barátnőm ... ! Úgy vágynék már egy kapcsolatra csak,hogy érezhessem,hogy valakinek fontos vagyok és számítok neki,összebújós kis esték,filmezések,séták,hülyülések.... de semmi tiszta elkeseredés az egész,pedig mások elmondása szerint nem vagyok csúnya én inkább az átlagos kategóriába sorolnám magam ! Segítsetek légyszi !
2013. máj. 11. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is próbálsz meg nyitni a lányok felé..
2013. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem ! Nem vagyok az a túl nyomulós hanem épp ami belefér és ami nem zavaró !
2013. máj. 11. 16:52
 3/3 Pain for Pleasure ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz: kevés önbizalom.
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!