Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire taszító, ha egy srác hirtelen haragú?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt GYK-n, hogyha valaki kiírta a tulajdonságait, akkor néhány lány/hölgy azt vetette fel egyedüli taszító tulajdonságnak, hogy kiírta az illető hirtelen haragúságát. Komolyan azon a véleményen vannak, hogyha az illető azonnal felkapja a vizet azon, hogyha egy buta ember provokálja, illetve másokat is provokál ellene, akkor a párjával is ezt fogja csinálni? Elvégre ha valakit szeretünk, azzal nem célunk a konfliktus gerjesztése...

2013. máj. 11. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem taszító ez a tulajdonság. Sőt, meg tudom érteni az ilyen embert, mert én is hirtelen haragú vagyok eléggé.
2013. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én párom mindenkivel hirtelen haragú... Velem is... De velem hirtelen békülő is, ha épp olyan a kedve :D Én is ilyen vagyok.. Temperamentumos pár vagyunk ez van.
2013. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyet, mert nyugodt természetű vagyok, szóval engem eléggé taszít. Mondjuk nekem meg durva hangulat ingadozásaim vannak, ez meg a férfiak számára lehet taszító. Azért örülök, hogy így is megtaláltam a szerelmet.
2013. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez taszító. Az ilyen emberektől félek.
2013. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy milyen szituációban ilyen az ember

meg kell ismerni, utána lehet eldönteni, mind a két oldal lehet, félelmetes és ijesztő v nem

na ezért választják az elsőt N

2013. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Elvégre ha valakit szeretünk, azzal nem célunk a konfliktus gerjesztése..."


Igen, de épp ez az, ha valaki hirtelen haragú, annak ez nem fog eszébe jutni, amikor rájön az öt perc. Szóval szerintem nem túl vonzó tulajdonság. Mondjuk én meg eléggé nyugodt vagyok, nem szeretek veszekedni, ha már valami baj van, akkor jobban szeretem, ha meg lehet azt normálisan beszélni, indulatok nélkül. Az agresszív embereket inkább kerülöm.

2013. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20:55-ös jót írt,hogy nem mindegy milyen helyzetben.
2013. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem az a lényeg, hogy hirtelen haragú-e, hanem hogy mennyire agresszív emiatt. Ha a hirtelen jövő fellobbanása miatt csak piszkál és beszólogat( mértékkel), akkor szerintem nagyon is rendben van. Az én párom is hirtelen haragú, de azonnal agresszívvá válik, ami megint csak nem jó
2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is hirtelen haragú vagyok, de csak akkor amikor valaki értetlenkedik... meg csak így hülyeségből is szoktam idegeskedni XD pl matekon, amikor nemtom egy feladatot, fogom a tollat leb*szom az asztalra hátradőlök a székben, és elkezdem szidni XD volt bnőm nemértette meg h ez csak hülyeség. amúgy ha akarom nagyon nehezen lehet felidegesíteni, főleg ha érzem h másnak ez a célja :D
2013. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!