Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves srác vagyok és 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok és 7 hónapja van barátnőm aki 16 éves miért érzi azt hogy meg van kötve melettem pedig én nem kötöm magam mellé sose mondtam olyat hogy nem mehetsz el! Meg hogy hirtelen rájött a baráthiány és azota más lett velem! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
azért, mert még csak 16 éves. miért nem kezdesz korban jobban hozzádillővel?
2010. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert 16 éves fiatalka tudatlanka.
2010. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet fél, hogy egy srác melett marad örökké... velem pl ez volt a baj.
2010. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nana! azért 16 évesek között is van eltérés.

de 16 évesen nemigazán tudja eldönteni mi a legjobb neki, vagy h mitszeretne. álltalában ilyenkor a lányok képtelenek felfogni mi is történik velük, csak azt amit fizikailag éreznek, vagy kapnak.


főleg h a médiának egyre jobban sikerül elbutítania a társaságot.


16/L

2010. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy téged is... Rohadt szar hogy 90 %-a az oldalnak 16 éves!!!
2010. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát sztem egy 16 éves tökéletesen illik egy 19 éveshez..
2010. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3év korkülönbség az még semmi!Amúgy lehet "élni" szeretne még a lány!Barátnőkkel jönni menni,bulizni...stb...

Amúgy beszélgess el vele,hogy most Ő mit szeretne!

amikor én is 16éves voltam jobb volt barátnőkkel lenni mint egy párkapcsolatot építgetni!De amúgy nyugodj meg engedd el bulizni barátnőkkel és kitombolja magát egészen más lesz!!!

19/L

2010. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!