Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy volt drogoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy volt drogossal, aki már évek óta tiszta? Volt ilyen személlyel dolgotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem,mert csak szünetelteti
2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem drogost és attól függetlenül tök normális volt nagy dolog, hogy le tudtad lenni szerintem ez nem fog téged gátolni a párszerzésben.
2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen személlyel dolgom, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni. De ha személyiségre okés, meg nem az van hogy titokban visszaesik de nem mer róla szólni, akkor talán. Ja és az sem mindegy hogy miért hogyan került drogok közelébe.
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elképzelhető..
2013. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dyro95 ***** válasza:
A volt drogos azt jelenti, hogy valami kemény drogot tolt és fizikai függő volt, vagy hogy elszívott néha egy-két spanglit? Ha előbbi akkor csak ha nagyon biztos lennék benne h nem szokik vissza. Ha utóbbi akkor meg kit érdekel? Simán.
2013. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szami6 ***** válasza:

Attól függ.Ha nem visszaeső akkor talán.De persze te tudod.

Ha bízol benne akkor semmi akadálya.Bár mindig ott a gyanú...

2013. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot,elég keményen dorogozott.6 éve tiszta,családja van,jó munkája van és élvezi az életét drogok nélkül és hányingerrel gondol vissza arra a korszakára.Ne ítélj elsőre!
2013. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt dolgom, de látásból és hallomásból ismerek több ilyet is, és kivétel nélkül normális családi életet élnek. Szóval a kérdésedre: persze
2013. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Össze, én is drogos voltam de nagy nehezen le tudtam állni.
2013. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!