Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom úgy gondolja, hogy túl sokat tett már értem? (lent)

Figyelt kérdés

Fél éve járunk. Már az elején is ő hívott el randikra,ő is fizette, még a későbbiekben is, mikor elmentünk valahova, mindig ő fizetett,hiába erősködtem többször is, hogy legalább a sajátomat én.

Most ott tartunk, hogy nem jön hozzánk, mert én sem hozzá.Én azért nem, mert anyum nagyon ritkán enged, ő azt tartja, hogy mivel ő a fiú, ő jöjjön hozzám. Én nem így gondolom, ha lenne rá lehetőségem mennék én. Eddig lehet pár alkalommal többet volt itt, mint én ott, viszont mostanában azért nem jött, mert én 'következnék' Próbáltam utalni rá, hogy milyen jó lenne most együtt lenni, hátha eljön, de semmi,inkább kockult egész nap. Közös programunk sincs mostanában, suliban találkozunk és annyi.

Azt hiszem az van, hogy ő azt gondolja sokat tett már értem,és már nem kell csinálni semmit.Volt utólag egy megjegyzése is, mikor beszélgettünk, hogy 'persze, mindig én'

De nem értem, miért ilyen, én próbálok mindig kedvében járni, és megtenni érte amit tudok.Sosem kértem, hogy adjon valamit.És az elején felhőtlen volt minden, önzetlen volt.

Szerintetek akkor mit tegyek, hogy ne vélekedjen így?


2013. máj. 11. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy jó szex. :)
2013. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

fél év után tul sokat tett érted...

ennek se lesz aranylakodalma az hétszentség. Lapátra vele minél hamarabb!!!

2013. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Szerintetek akkor mit tegyek, hogy ne vélekedjen így?"


Fogj meg egy láncfűrészt vagy egy baltát és intézd el a konkurenciát (Számítógépét)


75% az esély hogy a probléma megfog oldódni

2013. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha megmondom, hogy ő jöjjön megint, az a válasza, hogy ő már sokat volt,én menjek...és akkor megint én vagyok a hibás, mert önző vagyok.Az lennék?
2013. máj. 11. 22:29
 5/20 anonim ***** válasza:
ha szeretne akkor ez nem lenne kérdés
2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De nem azzal van a baj, hogy állandóan gépezne...csak nem volt mit csináljon, így játszott, ahelyett, hogy eljött volna.

Máskor jött, de akkor is kérleltem,és megkellett ígérjem, hogy én megyek legközelebb. Anyum nehezen enged és ritkán.

2013. máj. 11. 22:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret, meg látom is rajta iskolában.Viszont ez a fura felfogás..? eddig azt hittem tényleg önző vagyok, és nem kell ezeket elvárjam...De már egy hónap telt el úgy, hogy nem voltunk kettesben.
2013. máj. 11. 22:32
 8/20 anonim ***** válasza:

Mi a szöszért nem mondod el, hogy anyukád nem enged, mert régimódi?

Várod, hogy magától kitalálja, hogy miért nem mész?

2013. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Alap estben azt mondanám, hogy gondolkodj el, nem lehet, hogy mégis csak igaza van, és azt tanácsolnám, hogy te is tegyél érte, viszonozd, de mivel itt téged gátolnak ebben, ezért ezt valahogy meg kéne rtetned vele. Hogy te szereted, és szeretnél neki adni, szeretnél átmenni, de egyszerűen nem tudsz... és ezt meg kéne értenie. És hiányoznod kellene neki, ezért keresnie kéne... de mivel nem keres... mondjuk lehet, hogy csak dacból. Szerintem próbáld megértetni vele, hogy anyud nem enged, és ha hajthatatlan hagy magára, aztán egyszer csak észbe kap. :)
2013. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De tudja!

Ezerszer mondtam, hogy anyumnak úgy az ok, ha ő jön, engem csak ritkán enged.

Erre meg azt mondja, nyaggassam, és vegyem rá, hogy engedjen.

De ez nem sikerül mindig, így már rég voltam. És ő is...

2013. máj. 11. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!