Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, 1-2 hónapja ismerem, de tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, mert van barátja, és jól megvannak. Mégis valahogy nagyon kedves velem, ölelget, meg aranyos leveleket ír, semmi célzás, hogy akarna bármit is, csak nagyon kedves, érzem, hogy kedvel. Másokkal is ilyen, de nem ennyire. Zavarba hoz, mert tetszik nekem, de nem akarom, hogy komolyabbak legyenek az érzéseim, mert nem akarom elszakítani őt a barátjától. Szerintetek miért viselkedhet így velem?
2013. máj. 12. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnál...
2013. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nem tudja, hogy tetszik nekem. Nem utaltam rá semmivel.
2013. máj. 12. 01:26
 3/10 anonim ***** válasza:
attol még sajnál... hogy ö boldog te meg olyan kis szerencsétlen vagy és felébredtek benne az anyai ösztönök.
2013. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek Proffal. Ne képzelj a dologba többet, mint amennyi valójában.
2013. máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

anyai ösztönök? ezt hagyjuk

max sajnál, tetszik neki, hogy dumáltok valami ilyen lehet benne részéről N

2013. máj. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan vagy neki,mint a kistestvére.
2013. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De miért sajnálna? Nem tudja, hogy tetszik nekem, és nem mutattam felé, hogy boldogtalan lennék (nem is vagyok). Csak egyszerűen megismerkedtünk, és jól elbeszélgetünk egymással. Viszont ez a túlzott kedvesség fura nekem.
2013. máj. 12. 01:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg úgy kezel, mint egy testvért. Fura így 1-2 hónap után, remélem jó barátok leszünk :).
2013. máj. 12. 01:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden egészséges nőben van anyai ösztön. És mivel a nők nem hülyék ezért hidd el nekem, hogy tudja, hogy tetszik neked és mivel ö boldog a párjával ezért sajnál téged, hogy te ez miatt boldogtalan vagy (mmint az miatt, hogy tetszik neked) jo veled dumálni mert odafigyelsz rá (mert tetszik neked :) ) és mindig jol jön egy barát akinek késöbb elsirhatja a bajait ha a pasija kidobja... mert a pasik meg ilyenek...
2013. máj. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fejlemény: tegnap elmentünk bulizni páran, és valahogy kettesben maradtunk. Kimentünk a szórakozóhely elé, és dumálgattunk, csak úgy mindenről. Egyszer csak elkezdte puszilgatni a nyakam, én elhúzódtam. Kérdezi, hogy miért nem engedem, én meg mondom, hogy hagyja abba, mert barátja van. Erre ő mondja, hogy ne foglalkozzak vele. Én meg felálltam, és visszamentem a szórakozóhelyre megkeresni a többieket. Mikor mentünk már haza, csak köszöntünk egymásnak, nem beszéltünk többet. Ő még hívott éjszaka, de nem vettem fel. Most rázzam le teljesen? Vagy mit csináljak?
2013. máj. 14. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!