Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a cipője. (? )

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy cipője,az a kedvence,mindig azt veszi fel általában,de én nagyon utálom.A színét is utálom,meg azt is hogy sportcipő,és ebben a színben ez brutál.Mondtam már neki,próbáltam terelni más irányba,de nem érdekli.Eltelt már pár hónap,nem akarom látni azt a cipőt többet,szeretném ha kicsit elegánsabbra váltana egy picit öltözködés terén is.Én is szeretem a kényelmes dolgokat,de nem mindenhova.30 éves,kialakult személyiséggel,ha ezt kifejteném,biztos nem tetszene neki,egyből rávágná,hogy ne akarjam megváltoztatni.Nem tudom hogyan vezessem fel a témát.Tereljem magamra a szót először,kérdezzem meg esetleg hogy van -e valami ami nem tetszik neki az én öltözködésemben,és utána hozzam fel ezeket a dolgokat,vagy hogy csináljam?
2013. máj. 12. 02:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy cipő.

Ha mindenhova azt veszi fel,akkor előbb fog elkopni,mint a kapcsolatotok.

2013. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tudod, van az a mondás, hogy 'most még, az elején csak zavar, később idegesíteni fog.'
2013. máj. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Valamiért nem akar elkopni,nagyon bírja a gyűrődést..
2013. máj. 12. 02:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem titokban mindig vesz egy ugyanolyat
2013. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2: így van,az elején zavart,most már idegesít nagyon.
2013. máj. 12. 02:39
 6/20 A kérdező kommentje:
4: :D Ez jó volt,persze nem így van :)
2013. máj. 12. 02:39
 7/20 anonim ***** válasza:

lukaszd ki alul

lukas cipőbe csak nem fog járni....

aztán véletlenül segítesz neki a vásárlásba

elvégre nő vagy, legyél már kreatív, csókolom:D

tudod, női praktikák :)

22f

2013. máj. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7: szerinted nem jutott eszembe ez ? :) Viszont nehogy már titokban cipőket lyukasztgassak,ha meg véletlenül észrevesz,akkor meg annyi az egésznek :D Botrányt nem akarok ebből.
2013. máj. 12. 02:50
 9/20 anonim ***** válasza:
kezd érdekelni, hogy mégis milyen színű cipőről van szó :D
2013. máj. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
előszöris, ha az a cipő meg volt már azelőtt. hogy árni keztetek, akk egyáltalán miért kezdtél el vele járni, ha már akk is idegesített. ha meg már utána vette, akkor miért engedted. egyébként szerinem egy kapcsolatban szükség van kompromisszumokra. mindenkinek vannak hibái. és akk mi lett volna, ha monduk van egy tetkója, egy jól eldugott helyen és már csak akk veszed észre, mikor már teljesen beleszerettél. azzal már nem tudnál mit kezdeni és gondolom egy tetkó miatt nem szakítánál vele. szóval szerintem szokd meg. egyszer úgyis elkpoik.
2013. máj. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!