Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna egy kapcsolatban az Ex kérdés?

Figyelt kérdés
h tartják a kapcsolatot jól el vannak és nem csak telón v fbon tartják a kapcsolatot hanem néha találkoznak is. és a lány szereti az új ismeretségeket is.
2013. máj. 12. 11:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át a kérdésedet, mert kissé kusza.
2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen nővel nem lennék,aki az exével még ugyanúgy el van,mint amikor együtt voltak...Egyáltalán nem értem,minek tartani a volt valakivel a kapcsolatot...
2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
kössz a másodiknak én is így látom !
2013. máj. 12. 11:46
 4/23 anonim ***** válasza:
zavarna
2013. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mennyi egoista ember van, ez szörnyű, de vajon ezek közül bármelyik is biztosan tudja, kétséget kizáróan, hogy az exel tartva van a kapcsi?:DD
2013. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az ex az ex nem nézném jó szemmel én sem tartom egyikkel sem a kapcsolatot nem hiába lett vége .
2013. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Annyi belefér hogy felköszöntse a szülinapján meg ünnepekkor de azt már nem engedem meg, hogy találkozzanak.
2013. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Minek kellene hogy felköszöntse hisz semmi közük egymáshoz . Ahhoz is kell találkozni ugyanis .
2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem még az is zavar ha róluk beszél hogy ez így az meg úgy .
2013. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert baráti kapcsolatban maradtak... (megdöglött a kutya de azért tartsuk meg:D)
2013. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!