Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy viszonylag jól működő kapcsolatban iteket zavarna, ha kétszer annyit keresnél a pasidnál/ férjednél?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérnék, é kort is :)

#retjtuj
2013. febr. 16. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A nőket szerintem kevésbé zavarja mint a férfit. A legtöbb barátot férjet szerintem ez zavarná. De vannak kapcsolatok amik igy is jól működnek. 19/N
2013. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem zavarna.

Indoklás: Nem zavarna, mert tudnám, hogy normális munkám van meg még pasim is. Most csak munkám van, nem vagyok túl fizetve, de jó lenne egy normális pasi. :-)


Komolyan nem zavarna, de nem is kérkednék vele, nem akarnám, hogy őt zavarja.

Fordított helyzetben már volt részem, az eléggé zavart, mert mindent meg akart venni nekem. :-/

2013. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Zavarna, nem magam miatt, hanem miatta, a férfiak szeretnek családfenntartók lenni, és ezt a részt szívesen meghagyom neki. Nekem olyan munkám van, amiben kereshetnék nagyon sokat is, de olyan helyen dolgozom, ahol a szakmámhoz képest nagyon alul vagyok fizetve, de engem ez nem zavar. 27N
2013. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit igen...nehogy már én tartsak el a férfit. Persze szeretnék munkát is család mellett, de akkor sem én hordom a nadrágot.


18/L

2013. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Remelem, hasznosnak tartod az en valaszomat is, annak ellenere, hogy ferfi vagyok (28 eves). Talan erdekes lehet a masik szemszög is...


Engem, mint pasi egyaltalan nem zavarna. Nagyon harmonikus parkapcsolatban elünk baratnömmel es csak bövitene a lehetösegeinket. En kifejezetten örülnek is neki... söt.

Habar jol keresek, annyira nem azonosulok a munkammal es ha ugy döntünk, hogy gyereket vallalunk (aminek mar lassan elerkezettnek latom az idejet), en siman belemennek abba is, hogy en maradjak otthon, miközben ö epiti a karierjet. Hozzajarul, hogy munkam egy reszet otthonrol is meg tudom oldani, nem tul idöigenyes es megelek abbol is.

De mivel baratnöm magasabb iskolai vegzettseggel rendelkezik es amugyis sokkal szorgalmasabbnak tartom, en kifejezetten igazsagtalannak tartom, hogy nem keres többet nalam!

2013. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem engem zavart, hanem az exemet, nem tudta elviselni , hogy többet keresek nála ! Nálunk ez ölte meg az egészet, nem büszke volt rám ( pedig nem vártam volna ezt sem) , hanem minden alkalmat megragadott, hogy piszkáljon, beszóljon e miatt, hogy " könnyű neked, mert "
2013. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem egy darabig nem zavarna. Aztán viszont, amikor eljönne a gyermekvállalás időpontja, akkor talán még is. Meglehetősen férfias szakmát tanultam ki, de ettől függetlenül még otthon szeretnék nő lenni és szeretnék anya lenni. Karrier ide vagy oda én azt gondolom, hogy az első évben nem pótolhatja egy baba életében az anyát semmi és senki! Legalább addig szeretnék itthon lenni majd a leendő gyerekeinkkel, utána már meg lehet oldani máshogy is. Nem szeretném, hogy a párom maradjon itthon, na de ilyenkor jönnének a pénzből fakadó problémák. Azért ha ő fele annyit keres mint én, akkor hiányozna az én keresetem a családi kasszából rendesen.
2013. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben, de a férfit biztosan.
2013. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Volt már ilyen

36L

2013. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, mivel a "háztartásból" élek.


Gábor Zsazsa,

90/L

2013. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!