Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy a barátom füvezik,és én elmondtam a szüleinek a tudta nélkül mert nem akartam végignézni ahogy tönkreteszi magát.Erre ő teljesen kiakadt ordibált velem hogy miért nem kérdeztem meg tőle,erre én pofon vágtam,annyit mondott hogy soha többé nem akarlak látni és dühösen elviharzott.Én nagyon szeretem csak neki akartam jót,nagyon nagy bűntudatom van.Mit tegyek?

17/l


2013. máj. 12. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Én is otthagytalak volna. A háta mögött kavarsz, és még te vágod pofon? Ez a srác többet a közeledbe nem fog menni, ezt elhiheted.
2013. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit tegyél,hogy ne foglalkozz többé ezzel az önpusztító barommal.Ha keresne,dobd ki a fenébe.Rontsa csak el a kis életét nyugodtan,neked nem hiányzik,hogy még téged is lehúzzon a posványba.
2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!