Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy egy fiúnak sosincs kapcsolata és még csak nem is találkozgat lányokkal?

Figyelt kérdés
Buliban szokott néha "kavarni" lányokkal, de ennyi, komolyabb még soha nem volt neki. Létezik, hogy valakinek nincs is rá szüksége, nem akar, vagy lehet valami más oka is? 22 éves amúgy.
2013. máj. 12. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szimplán nem mer.
2013. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd egy hétig a gyakorikerdesek.hu-t és megkapod a választ mindenféle körítésből és szemszögből. :P
2013. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mondjuk egyszer rács.szett és nem szokása másodszor is ugyanazt a hibát elkövetni.

akkor olyan, mint én

22/L

2013. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, pedig nem biztos, hogy másodszorra se sikerülne...

Gondolom a srácnak meg nincs rá igénye. Elvan így, ahogy van.

2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rácsesztem 4x, elég is volt belőle egy életre. 2 éve randim se volt, nem is bánom. Rájöttem hogy egyedül is tudok élni, nem kell 1 nagy gond a nyakamba.


24f

2013. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyiségzavar. NAgyon is lehet, én is ilyen vagyok. F.27 és nem vagyok szar külsőleg, de soha nem akartam barátnőt magamnak. Nem is szeretek ismerkedni sem. Unalmas szar az egész számomra. Van ilyen.

Ez az akárki meg szintén vagy személyiségzavaros, vagy fóbiázik a pofáraeséstől.


Másik verzió meg az lehet,hogy a nőket nem tudta megfogni a személyiségével, bár ez is a személyiségzavarra vezethető vissza,hogy nem tud érzelmi szimpátiát kelteni, nem tud a nő bizalmába férkőzni. Akkor meg nem lesz az egészből úgyse semmi, max egy dugás, de az is hatalmas szerencsével.

2013. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!