Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ballagási ajándék egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ballagási ajándék egy 15 éves srácnak?

Figyelt kérdés

Hello.

Júniusban ballag a fiúm általánosból (8.osztályos). 15 éves lett ebben az évben. Szereti a rock zenét (Tankcsapda,Alvin és a Mókusok,Ossian,Motörhead stb..). Már van karkötője,nyalkánca,úgyhogy ékszert nem szeretnék neki adni. Csak úgy pénzt sem. Arra gondoltam,hogy veszek egy csokrot,egy csokit,és egy sima kis emlékkönyvhöz hasonlót,amibe idézeteket írnék és képeinket raknám bele. 14-16 éves fiúk! Nektek tetszene?

Ti mit szeretnétek,kaptatok ballagásra?



2013. máj. 12. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Alvin punk együttes...

Én ilyen korban egy csokornak és esetleg bögrének örültem volna,majd kettesben elmenni valahová

2013. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Tudom,csak gyorsan irtam :)

2013. máj. 12. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket írtál az jó. Annak örülnék, hogy tőled van.
2013. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm a választ!:))
2013. máj. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!