Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom szakitott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom szakitott velem vagy eltiltottak vagy csak hulyit?

Figyelt kérdés

Penteken leesett a veenyomasa es majdem elajult. irt egy sms h masnapra talan jobban lesz. masnP probLtam neki irni,amikor.is facen alig szolt hozzam nem tudom.miert meg a facebbokja jelszavat is megvaltoztatta igaz a facen meg mindig kapcsolatban vagyunk. apamnao irkL olyan smseket h meg mo.dig szeret es h apam gyozze.meg a szuleit a dolgokrol.azt irta nagyon nagyon szerelmes belem de ha ez igaz,. akkor miert nem hi ta legalabb fel anyamat vagy apamat,hogy mi van velem,mert megirtuk neki h korhazba kerultem a gyomrom. miatt.nem mondja ki h szakitani akar hanem a szulei.segge.moge bujik. en nem akarok szakitani mert almaim asszonya és nagyon. szeretem.és.amint.kijőttem a kórházból.meg akarom mutatni az új énem neki amitől.el.fog ajulni szegenykem. de adjon lehetoseget is erre z megmutassam magamat mert igy igazsagos. sokszor mondza amugy h senkiert nem hagyna engem el..majd meglatjuk az uj enemmel mit fog kezdeni nagyon sokat balheztu.k honapok alatt.de apam aki.ek van egy kis tapasztalata azt mondta h.mi osszeillu.k es kivalasztottjai vagyink egymasnak. hiaba a sok balhe ez csak az elejen vanahogy apameknal is aztan szepen mi indultak felfele.a boldogsag utjan. Mi legyen.most? 3 napja


nem.hallottam a hangjat es ez ota nem.ettem semmit es bevittek a korhazba a me.tok annyira rosszul letten. nem tudom mivan most. vagy elttotak elolem es telleg szigoru felugyelet alattvan. vagy mar nek erez irNtam semmit en meg meg fogon halni pedig azt irta smsbe h szeret de nem veheti fel velem a kapcsolatot. ez lepatti.tas nem? korhazbol wifirol irok


2013. máj. 12. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A szülők mit keresnek ebben a történetben? Ezt oldjátok meg ketten.
2013. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lényegesebb információk lemaradtak: Kor, mióta vagytok együtt?
2013. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztori alapjan 12t saccolok...
2013. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!