Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi értelme van annak hogy az egyik fél letiltatja a másikat Facebookról?

Figyelt kérdés
onnantól kezdve már nem is ismeri? Micsoda gyerekes gondolkodásmód ez?
2013. máj. 12. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Én is letiltottam exemet facebook-ról,és számomra ennek oka volt!

Én őt ember számba sem veszem,szóval biztos mindenkinek meg van az oka rá,hogy kit miért tilt le!Lehet más számára ez gyerekes,viszont az adott félnek meg nem

2013. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
lehet nem akarja látni,hogy mi van veled
2013. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem váltunk el haraggal. Oké én szakítottam vele ez igaz. Utána még 3 hétig ismerősök voltunk. Néha rámírt hogy vagyok. Én nem kerestem. Max. 2 bejegyzését likoltam. De nem zaklattam, nem kérdeztem kik irogatnak neki. Erre ma azt vettem észre hogy eltűnt. Biztos letiltatott mert a közös ismerőseinktől tudom, hogy neki még ismerőse.
2013. máj. 12. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
De mért olyan nagy probléma ha letiltott?
2013. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értettem sosem:D Attól mert évge egy történetnek, még a felek ismerik egymást.
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, és kérdezd meg, hogy van-e értelme szerinte a tiltásnak? Lehet, hogy ujra fel fog venni, ha felnőttként tudtok kommunikálni.
2013. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem probléma, én eddig se kerestem. Csak nem értem a miértjét. Mindegyik exemmel a mai napig jóba vagyok, baráti kapcsolatban. Ismerőseim mind. Nem játszotta egyik se a haragszom rádot. Csak megdöbbentem azon, hogy valaki 35 évesen ilyen gyerekes gondolkodású.
2013. máj. 12. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szakítottál talán ő még szeret és csak kínzás, ha lát téged... Attól még hogy nem haraggal váltatok el igen is fájhat neki annyira.
2013. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én szoktam mindenkit letiltani mégpedig azért mert úgy könnyebb a felejtés ha nem látom..az csak fájdalmat okoz. Máshogy nekem nem is menne. De ha már túl vagyok rajta én visszaveszem őket.

Most viszont fordult a kocka engem tiltott le az exem miután kidobott. Nem volt viharos szakitás, békében váltunk el. Az előző exeivel ráadásul mind barátok, úgyhogy abszolút nem értem miért tette.. Remélem nem azért mert emberszámba se vesz..

Szerintem is nagyon gyerekes ez a tiltogatás de néha szükség van rá. Fájna mással látni :(

2013. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy már nem vagytok ismerősök. Itt az a lényeg, hogy könnyebben felejt és teszi túl magát az ember a másikon, ha nem virít a képébe minden nap a másik fél FB-n.
2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!