Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy távkapcsolatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy távkapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, és örülnék, ha meg is indokolná azt...

2013. máj. 6. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, miért ne lenne ? Végül is a távkapcsolat nem maradandó állapot.(Remélhetőleg)
2013. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretitek egymást, van.

Aki érzett már ilyen, az tudja, hogy van a sima szerelemtől feljebb is fokozat, amikor már úgy érzed, mintha mindig ismerted volna, valamiért tudod, hogy ő az igazi számodra, és a kapcsolatotokban őszinte beszélgetések, érzések vannak, nem játszmázások. Na, egy ilyen miatt érdemes távkapcsolatba is belevágni, de ha ezek nincsenek meg, inkább keressen mást az ember a közelben. :D


Egyébként akkor működhet szerintem, ha van kitűzött cél, pl. nem csak szaporodnak az évek, hanem tudod, hogy pl. 1015 szeptemberétől egy városban fogtok suliba járni és minden nap találkoztok. :)


17/L

2013. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Időlegesen működik, de egy kapcsolatnak az volna a lényege, hogy 1üt legyenek a felek :)
2013. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van értelme...mi is távkapcsolatban élünk a barátommal és szerencsére hétvégenként tudok találkozni.

Ilyen kereteken belül szerintem nagyon sokáig is ki lehet bírni,testvérem ugyanezt csinálta 8 évig és tökéletes volt a kapcsolatuk, ma már együtt élnek természetesen :)

2013. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BulmaSwan ***** válasza:
52%
Szerintem nincs. Én is megjártam már 1x elég szépen vele. Mondjuk fiatalabb is voltam.(14-15 éves) Megszeretsz egy lányt vagy fiút az tényleg nagyon jó érzés, de az hogy nem lehetsz vele sűrűn, mert messze lakik. Az kevésbé. Az elején még azt mondod,hogy legyőzitek a távolságot és ez nem lesz baj, majd ti megváltjátok a világot. De kb. 85%-ban biztos, hogy nem így lesz. Én pont egy gusztustalan és gyáva csávót fogtam ki, mert eléggé csúnyán szakított velem majdnem 2 év után.(hó naponta találkoztunk 1x) Egy nyári hétfőn találkoztunk és minden rendben volt. Aztán Kedden felhívtam és azt mondta vége, mert most eltol magától mindenkit. (Aztán kiderült,hogy másik csaj volt a dologban akivel 2 hetet volt együtt távkapcsolatban. Persze ezt sem tőle tudtam meg, mert egy gyáva kisfiú.) Megbántam igazából, hogy megismertem már azt is. De fiatal voltam. Azóta én nem hiszek ilyenben és soha nem megyek bele ilyenbe még 1x.
2013. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Kb. 1 évig éltünk távkapcsolatban, most már együtt lakunk. 19/F
2013. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vannak benne érdekes gondolatok.
2013. máj. 6. 10:41
 8/18 anonim válasza:
100%

Ki!:) én 1 éve elek tavkapcsolatban, az iskola miatt... és szinte jobb a kapcsolatunk mint volt..

Barátnőm 2 evé van tavkapcsolatban.. ők a parjaval 4 hetente találkoznak én a parommal minden hétvégén.. szóval kibirhato!:))

2013. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Van is,és nincs értelme.Van,mert ha szereted a másikat és megbízol és nagyon erős vagy,akkor ki lehet bírni.Közben nem mentek egymás agyára,nem unjátok meg egymást.Izgalommal várjátok az újabb találkozás pillanatát,persze közben sokat kell beszélni bármiről,hogy kivel mi történt stb.Folyamatosan tartani a kapcsolatot.

Nincs,mert ha szükséged van rá bármikor,akár egy ölelésre stb.nincs ott veled.Korlátozott az idő intervallum,még együtt vagytok,akkor jól kell érezzétek magatokat.És mindig búcsúzni kell.Nincs annyi közös élmény.Sok az agyalás,hogy vajon mit csinálhat,rosszabb érzés,ha nem éred el telefonon,nem tudod mi van vele.

2013. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na basszus, eddig mindenkivel egyetértek! :D Nem tudok állást foglalni.
2013. máj. 6. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!