Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még valaki akit végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki akit végig csaltak egy kapcsolatban? Hogy dolgoztad fel amikor kiderült, hogy egy igaz szó sem volt?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom több, mint 2 évig, mindig éreztem, hogy van egy kis baj, de azt betudtam annak, hogy nem rég vált el és bizonytalan. Ahogy telt az idő mindig egyre jobb lett a kapcsolat is...

Szóval én 2 évig azt hittem, hogy megtaláltam életem párját, egy igazi főnyeremény volt, ahogy tudott szeretni éreztem hogy soha nem akarom elengedni.


Csak egy nap kaptam egy üzenetet egy nőtől, hogy mindvégig jelen volt ő is, nem rég jött rá, hogy mindkettőnkkel viszonya van, így ő már lapátra tette, de figyelmeztetni akart engem is.


Azóta én nem térek észhez, nem tudom feldolgozni, hogy ezt tették velem, nem tudom elfogadni, hogy minden hazugság volt, amiért eddig éltem azt el kell felejtenem. :(


Ráadásul én bolond amikor ez kiderült még el sem küldtem melegebb éghajlatra, hanem hagytam, hogy próbálkozzon, hetekig ki volt nyalva a fenekem, már kezdtem is elbizonytalanodni, hogy lehet adok még egy esélyt, amikor megadta a végső lökést és még úgy alakult, hogy ő lépett le, mert neki már nem megy ez a kapcsolat, új lappal akarja kezdeni az életét, mert én már úgyse bíznék benne.


Szóval ennél jobban már le sem lehetett volna engem alázni, ilyen rosszul még sosem éreztem magam. Megállás nélkül bőgök, mint egy idióta, nem tudok mit kezdeni magammal, csak kattog az agyam.


Van még itt valaki akivel ilyen csúnyán elbántak? Hogy lehet túl lépni, mennyi idő múlva lett jobb?


2013. máj. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csak egy nap kaptam egy üzenetet egy nőtől, hogy mindvégig jelen volt ő is, nem rég jött rá, hogy mindkettőnkkel viszonya van, így ő már lapátra tette, de figyelmeztetni akart engem is. "


Ezt ne nyeld be. A másik liba akar bosszúból csapni rajtad, mert valószinűleg a tag téged jobban szeretett, mint őt bármikor is.

2013. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

ENgem hívtál a másik fórumból. :)

Ez borzalmas. :((

Az elárulod, miből érezted korábba, hog gond van? Hogyan viselkedett, milyen jelek voltak?

Együtt is éltetek?

A nővel beszélgettetek? Szerintem érdemes lenne személyesen is találkoznotok. Egyrészt sok mindenre fény derülne a pasival kapcsolatban, másrészt kiderülhetne az is pár keresztkérdésből, ha a nő csak kavarni akar.

2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2


"A nővel beszélgettetek? Szerintem érdemes lenne személyesen is találkoznotok. Egyrészt sok mindenre fény derülne a pasival kapcsolatban, másrészt kiderülhetne az is pár keresztkérdésből, ha a nő csak kavarni akar."


Egy ilyen senkiházi emberre egy értelmes ember nem kiváncsi.

2013. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De úgy talán könnyebb feldolgozni, ha ismeri a tényeket.
2013. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Onnan éreztem néha hogy baj van, hogy időszakonként elbizonytalanodott, olyankor ritkábban találkoztunk, de akkor is mindennap beszélgettünk. Ezt az elbizonytalanodást tudtam be annak, hogy nem tud még közel engedni senkit magához amióta elvált. De ezután mindig úgy viselkedett velem, mint a legnagyobb szerelemben lennénk...


Már találkoztam ezzel a lánnyal, a történetünk egybevágó volt, minden apró részletre fény derült. Úgy tudta kivitelezni a kapcsolatot, hogy amikor bejátszotta ezt az elbizonytalanodást akkor volt a másikkal mindig közelebbi kapcsolatban. Szóval így oldotta meg.

De azt még most se tudom felfogni, hogy azon időszakot hogy oldotta meg, amikor mindkettőnkkel idill volt, mert sokat aludt itt nálam, ha nem aludt itt, akkor elalvásig beszélgettünk a neten... Szóval nem tudom mikor volt rá ideje.

2013. máj. 12. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőben sem bíznék.Nem neki kellett volna elmondania a dolgokat,semmi köze a kapcsolatotokhoz.A pasit kérdeztem volna meg,hogy mesélje már el,hogy volt,mint volt,és ezt mégis hogy gondolta.
2013. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy a nőt jó szándék vezeti, nem akarja, hogy mást is becsapja ez az áldott lélek.

Ez a netezés érdekes, nálunk ugyanez volt. SOkig gyanakodtam, hogy van másik nő is a képben, de ááá, hessegettem el a gondolatot, kizárt, hiszen mindig egész nap nekem ír, éjszaka is az ágyban elalvásig, vagyis minden nap éjfélig, de sokszor fél kettőig. Azt hittem, nem élhet másal, de kiderült, igen.

Sajnos mobilról is sokan neteznek, az nem olyan feltűnő, illetve azt is előadhatja a párjának, hogy "dolgozik".

Pasik ötlettára nem ismer határokat, amikor csajozásról van szó. :(((

2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!