Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/válasszak?

Figyelt kérdés
Van két lány. Mindkettőjük az exem. Mindkettőjük szeret engem. Az egyikőjük már nagyon régóta szeretne ismét velem lenni, a másik lánynak pedig barátja van. Nem tudom mit tegyek mert nem tudom, hogy a szívem melyikőjükhöz húz. De a Másik lány, akinek barátja van, Ő,már szakítani akar vele. Eddig nem váltunk el egymástól túl békésen és most hirtelen megbékélt velem. Mindkettőjük jófej, aranyos és szép. És igen mielőtt megkérdeznétek tudom h szeretnek engem.
2013. márc. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tricikligyanús.
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el magadban, hogy egyáltalán szereted-e valamelyiküket, mert kár lenne csak azért összejönnöd valamelyikkel csak azért, hogy ne legyél egyedül.


Ha én a helyedben lennék, semmiképp se kezdenék ki azzal a lánnyal, akinek van barátja. Majd ha ő lezárta a régi kapcsolatát és úgy érzi, hogy téged szeret, akkor lehet róla szó.

2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tricikligyanús?? az meg mi? azért köszi
2013. márc. 20. 22:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő.

Azt tudom, hogy mindkettőjüket szeretem. Az igazat megvallva a párkapcsolatban lévő lánnyal komolyabb volt a dolog közöttünk, mint a másik hölggyel.

2013. márc. 20. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Az kérem egy hármas.
2013. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!