Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Van két fiú, mindkettőjük nagyon tetszik, egyszerűen nem tudok választani közülük.

Az 1. fiú nagyon Vicces, laza, népszerű. Az a tipikus nagydumás, mindenre van egy poénja, mellette folyton nevetek éa nagyon jól érzem vele magam. Ő a bulik lelke, igazi partiarc, vele aztán tudnék tombolni.Emellett nagyon helyes, focizik, de azért nincs kigyúrva de az arca annyira aranyos hogy ha rámnéz szinte elolvadok :)

A 2. fiú pont az ellentéte, csendes, visszahúzódó kis művészlélek, rengeteget rajzol, nagyon ügyes. De ha kettesben maradok vele akkor azért belőle is előjön a lazább énje, mellette is sokat nevetek, ő a puszta jelenlétével jobb kedvre derít. Nagyon jól néz ki, pont az "ideálom", a teste pedig szinte tökéletes..versenyszerűen atlétikázik állandóan edz, mégis sokkal visszafogottabb, nem jár bulizni, nem iszik egyáltalán alkoholt és soha nem is cigizett nehogy ezek a dolgok rontsák a teljesítményét a sporban, nagyon céltudatos határozott, ezt imádom benne, amikor a szemébe nézek egyszerűen olyan mélygég van benne hogy teljesen magával ragad. Ő annyira különleges személyiség, áhh nagyon tetszik.

Szóval itt vacilálok kettejük között és fogalmam sincs kit akarok jobban. úgy érzem bárkit váklasztok a másik hiányozni fog, márpedig biztos hogy nem fogok mindkettejükkel kavarni mert az nagyon gerinctelen dolog lenne. :)

Az első kérdésem az lenne hogy ti kit választanátok a helyemben? A másik dolog pedig az hogy mindkettejükre rengeteget gondolok, de pl. tegnap egyész nap az 1. fiúra gondoltam mégis a 2.-al álmodtam, ezt nem értem mert azt hittem az agyunk ugyebár az álmokban dolgozzák fel a nap történéseit, szóval ez így érdekes, és egyébként az 1. fiúra bármennyit gondolok vele még sosem álmodtam, a 2.-al viszont rendszeresen szoktam. lehet tudat alatt őt akarom? Teljesen össze vagyok zavarodva. Légyszi segítsetek :) 17/L


2013. ápr. 7. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy érmét. Míg az érme pörög, rájössz, kinek szurkolsz magadban :)
2013. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Irigylem ezeket a kamaszos problémákat wazze! :D


F25

2013. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza magadnak,amit írtál.A kettesről szinte áradozol,és többet nyilatkoztál róla.De persze ezt NEKED kell érezni legbelül,mi nem tudhatjuk,hogy melyikőjük milyen érzéseket vált ki benned.
2013. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Pikáácsuut.
2013. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2.
2013. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, lehet tényleg pikácsut kéne választanom..hogy ez eddig hogy nem jutott eszembe?! -.- gyökér..

A többieknek köszönöm az ÉRTELMES hozzászólásokat.

Az érmés dolog nem jött be, mindkettőnek szurkoltam. Visszaolvastam, a 2.-ról tényleg többet írtam, lehet azért mert vele többet találkozok, többet beszélek, de ettől függetlenül a másik is ugyanúgy tetszik, csak vele sajnos kevesebb időt tudok tölteni mert messzebb lakik :/

Kedves utolsó, megindokolnád hogy miért a 2.-at válasszam? :)

2013. ápr. 7. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a kérdésedben is róla áradozol... Meg leírtak alapján ő tűnik a rendesebbnek.
2013. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy jelenleg olyan igazi mindent megtennék érte szerelemmel szeretem a páromat és mielőtt összejöttünk hasonló stílusban áradoztam róla mint te a 2. fíúrol.
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!