Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális ha a barátnőm, álmában más pasival szexelt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Az álmokat nem igazán lehet befolyásolni... én is szexeltem már álmomban sok pasival, olyanokkal is, akiket élőben tuti nem vállalnék be! :)

Nincs ebben semmi, és örülj neki, hogy elmondja!

2013. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szex az álomban egy mélyebb azonosulási forma a másik egyénnel, de nem kifejezetten utal konkrét közösülési szándékra. Valamiért a tudatalattiban megragad, mert valami olyat szimbolizálhat amivel valami dolga volna az életben. No de azt csak ő tudja kibogózni, hogy mi van abban az emberben amivel neki azonosulnia kell.
2013. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hàt, nemtudom szerintem ez nem normàlis./ én még nem szexeltem soha màssal àlmomba. (amiota ő van)
2013. máj. 13. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Én álmomban szexeltem egy osztálytársam pasijával. A lánnyal csak beszélőviszonyban vagyunk, a srácot 2x láttam, akkor pár megvolt a barátom. :D Elmeséltem neki, jót röhögtünk, ennyi.
2013. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jó neki, hiszen ha csak álmában szexel mással, az nem is számít megcsalásnak. Te még nem álmodtál hasonlót?
2013. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom te barom....nem tehet arról, mit álmodik...én is és párom is szoktunk ilyeneket álmodni, mégsem csalnánk meg soha egymást....és több éve vagyunk már együtt....ne rinyálj már egy álmon bakker, majd akkor rinyálj, ha élőben szexel mással -.-
2013. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jo.
2013. máj. 13. 12:54
 8/10 A kérdező kommentje:
én àlmodtam hasonlot regebben , es hallgathattam fel evig h en mit almodtam, pedig abba konkretan sex nemis volt. Mindegy en ezt azert vettem fel ennyire.mert a pasi aki az almaban volt annak teccik a baratnom.
2013. máj. 13. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja ertem...igy mar ertheto miert nem tetszik a dolog :D de az almait akkor sem o iranyitja, max azzal hogy lefekves elott sokat gondol ra...en ha lefekves elott sokat tanulok, akkor azzal is almodok xD
2013. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagy, mint a faék. -.-'
2013. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!