Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok 10 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok 10 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ő pedig 26.. szeretem és ő is szeret engem, sokszor találkozunk, tegnap megkérdezte járunk-e de azt feleltem nemtudom.. szeretnél vele és imádom őt, a személyiségét, ismerem a haverjait rendesen, ők is ebbe a korosztályba tartoznak. Megérne járni vele ??
2013. máj. 11. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha normális és nem a szexre kellesz neki akkor próbáljátok meg.
2013. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, de fél évtizeddel idősebb vagyok nálad.

Ha szeretitek egymást miért ne. 10 év még nem gáz, pár év múlva meg pláne.

2013. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérlek definiáld, hogy egy együtt járás mikor "éri meg".


Egyébként meg nem igazán vagytok egy korosztály. Nem azt mondom, hogy nem működhet, van nagyon sok pár akár nagyobb korkülönbséggel is, de te még nagyon fiatal vagy... Mondjuk egy 22 és egy 32 éves között kisebb az érzelmi / értelmi difi.

2013. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves voltam, amikor megismertem az akkor 26 éves páromat. Már 8 éve együtt vagyunk. :) De azért ez furcsa egy 26 évestől, hogy "járunk?".
2013. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, de próbáljátok meg.

De azért nem fűzök nagy reményeket a dologhoz. Én a srác korosztálya vagyok, és volt már olyan barátom, aki gimis csajjal jött össze. Folyamatosan szívattuk a baráti társaságban, hogy még egy év és mehet vele a szalagavatóra. Aztán még a szalagavató előtt belátta, hogy ennek nem túl sok értelme van, nem egy korosztály, egész más problémák.

2013. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem konkrétan így célzott, de elég alkesz a srác, de szeretem és tök romantikus tud lenni:Dsuli elé kijön mikor végzek, kisérget de azért kicsi furcsállom ezt a hirtelen fellángolást.
2013. máj. 11. 09:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Ok, járj vele, mert cuki, ahogy kísérget.

De ha esetleg megdug párszor, majd otthagy ez a "romantikus alkesz", akkor ne írd majd le a normális srácokat is :) (a szokásos "mindenférfidisznó", ugye...)

2013. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Működhet, de ahhoz "egy szinten" kell lennetek. Nehéz ezt elmagyarázni, hiába érzed úgy, hogy felnőttél, a következő kb 2 évben még nagyon sokat fogsz változni. Ha "fel tudsz nőni hozzá", és tényleg normális, rendes srác, miért ne.
2013. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "kicsit alkesz" nem épp normális, rendes srác...
2013. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátnom 15 évesen jott ossze egy 26éves férfival nagyon szerelmesek még ma is 3 éve vannak egyutt és a fiu 1 évet várt rá az elso sexel,fiu mondogatja neki állandoan hogy feleségul is szeretné venni nem egyszer felhozta hogy gyerekeket is e tud képzelni vele,elég komolyan terveznek.Szoval ez olyan kétesélyes dolog vagy sikerul vagy nem kettotokon mulik.
2013. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!