Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyenek? Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Könyvet tudnék írni arról, hogy mi történt velem és miket láttam. Már kezdem azt hinni, hogy ez nem véletlen és tényleg... az összes lány álszent. A médiának ekkora hatása van rátok? Most adtam fel teljesen, úgy érzem. Egyedül fogok megpusztulni inkább.


Volt egy lány, akivel nagyon jól megvoltunk, már azt is elterveztük, hogy együtt fogunk élni. Igazából közös célunk volt egy normális család. Ő fiatalabb nálam, vannak náluk problémák. Elég szar a családi háttér, meg más is.. na mindegy. Én sem nagyon büszkélkedhetek, de azt hiszem saját erőmből tudnék azért elérni bizonyos dolgokat. Az történt, hogy amióta megismerkedtem vele, szinte nem számított semmi, csak ő. Mindent tudott rólam, soha nem hazudtam neki és örökké tudnám szeretni. Ez biztos. Amúgy sem vagyok egy nagy nőcsábász, mert úgy voltam vele, hogy egyszer valahogy elképzeltem vagy megálmodtam milyen lányt szeretnék boldoggá tenni és ő az :) Aztán most megváltozott. Semmi se jó neki, azt mondja "túl jó" vagyok meg már régebben is mondogatta hogy nem érdemel meg, meg ha mondom neki, hogy szép, akkor nem hiszi el. Na mindegy. Amiben tudtam, mindenben segítettem neki, mindig számíthatott, és ezután is számíthat rám. Eleinte jöttek ezek a dolgok, hogy nem jó így neki, hogy ritkán tudunk találkozni, aztán hogy ne becézgessem, utána meg már konkrétan tojik a fejemre. Semmit nem mesél már el, hogy mi történik vele mint régen, egy pillantás alatt elfoszlottak az álmok amit úgy dédelgetett, vagyis amit közösen dédelgettünk.. a jövőnk :( Nagyon ritkán kérdezi meg mi a helyzet, de úgy érzem azt is már csak illemből, mert ha elkezdeném elmondani neki igazából, hogy mi van, akkor már egyértelmű, hogy nem érdekli. De nem csak az van, hogy magától nem mond el semmit, hanem már akkor sem ha kérdezem. Ennek a dolognak szerintem részéről már régen vége. És ez volt az ok, hogy "túl jó vagyok", meg hogy ha mindent megkap és semmiért nem kell küzdeni akkor elkényelmesedik és beleun. Meg ne legyek papucs. Oké, de akivel meg veszekedni kell meg harcolni valamiért az se jó. Akkor? Egyszer valaki tényleg elmondhatná nekem. Eleinte örültök, hogy hű de jó minden, aztán kész, megunjátok. Jólvan... Utána meg sírok amikor kihasználnak az 1 éjszakás meg 2 hetes fiúcskák. De ha nektek jó, hogy bábok vagytok, és semmivel se értek többet egy lyuknál, akkor csak tessék. Ez eddig rólam szólt. De emellé még mondanék valamit.


Van egy barátom, vele ugyanez történt. Nagyon jól megvoltak egy lánnyal és ilyeneket vágott a csaj a fejéhez, hogy túl jó meg nem érdemli meg. Szakítottak. Válaszott egy közelebbi fiút, akivel mindig megy a civakodás.. de legalább közel van. Hű de jó. És amikor a barátommal találkozik akkor mindig szóba kerül a téma, hogy mennyire sajnálja, hogy így alakult. De már mindegy. A barátom segít neki amiben kell (ha tud és ha ráér) és igazából még szereti is, csak nagyon összetörte a szívét és nem bírna ki mégegy csalódást. Még egyszer megpróbálta egy lánnyal, ugyanez lett a vége. Azt mondta, többet nem. Mostantól csak úgy tekint a lányokra mint akit meg kell dugni aztán kész. Azt hiszem nincs többé lelke.


Van egy másik barátom. Nagyon hűséges. Soha nem csalta volna meg a barátnőjét, ha nem vele volt, akkor bezárkózott otthon, néha haverokat áthívta vagy max. moziba mentek el vagy ilyesmi helyre.. de nem nagyon járt sehova mert dolgozott vagy a munkahelyén vagy otthon és tényleg, mégcsak rá se nagyon nézett más lányokra. Nagyon-nagyon szerette a barátőjét. Aki találkozott egy régi baráttal... állítólag csak egyszer, de biztos többször is volt már rá példa. Már egy jó ideje nem használtak óvszert, de valamiért mégis fogyott.. meg találkozgatott a lány azzal a fiúval (a húga megmondta). Hát így lett vége a dolognak. Biztos nem főzöcskézni jártak össze.


2 barátom 3x szívta meg. Én 2x. Azt hiszem, tiszta a lelkiismeretünk. F.szom kivan a nőkkel. Elegem van. Én nem ilyen ember vagyok, hogy így beszéljek meg úgy viselkedjek, hogy én vagyok az atyaúristen.. de komolyan nem értem mostmár, hogy mi van. Nekem azt hiszem olyan lyukat ütöttek a szívemen, hogy kész. Nincs tovább.


Nem tudom mi lesz vele... nem mondta, hogy szakítsunk csak érezteti, hogy már nem is számítok neki. Sajnálom. Én ezt többször nem tudom eljátszani senkivel. A bizalmamat átadtam neki, a teljes életemet ismerhette, az utolsó gondolatom is. Nem volt elég. Vagy "sok" volt. Tökmindegy. Soha többet nem leszek szerelmes. Csak őt szeretem. Nem érdekel mit csinál, én örökké várni fogok rá. Azt mondják, a férfiak nem hűségesek és csak a farkuk irányítja őket. Hát azt hiszem én kivétel vagyok és ez a 2 barátom is. Mégis megszívtuk. Nem hiszem, hogy ez már csak véletlen lehet.


Lányok! Mi van veletek? Mi családot szerettünk volna, nyugodt békés, boldog életet. Gyerkőcöket, akik boldog családban nőhetnek fel. Nektek ez nem jó? Lehet, hogy nincsen BMW-nk meg nem tudunk elvinni hawaira (legalábbis most és belátható időn belül), sőt az is lehet, hogy nem pont úgy nézünk ki mint gy modell (bár ezen is lehet változtatni), DE VAN (volt) SZÍVÜNK. Nem volt elég. Sajnálom.



2013. máj. 13. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Valaki összefoglalná?

Feltéve, ha nem csak rinyából áll.

2013. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig.

A média mindenkire hatással van,sok ember ilyen.

2013. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem általánosítanál.
2013. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ugyanezt megéltem, csak én lány vagyok és fiú csinálta ezt meg velem, mégsem utálom az emberiséget. Sem a férfiakat.

Egyedül vagyok, tény, mert még nem dolgoztam fel, hosszú időbe fog telni, de szerintem idővel újra tudok majd bízni.


Gyenge vagy.


22l

2013. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
akadjatok már le erről az általánosítás dumáról, kezd olyan lenni az oldal mintha tamagocsik beszélgetnének egymással
2013. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

hát én az ellentéted vagyok,de sztem nincs veled baj alapból csak egy XD legyél férfiasabb!! Mutass egy kis dominanciát.állj a sarkadra.


mi ez a folytonos "szeretet meg bántanak mindig" dolog?XD nem vagy te kozsó bazz, kicsit legyél már kemény.


Az árvák nem sírnak ennyit mint ti eskü :DD

2013. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egy nő miatt kiszeretsz az összesből? Nagypapám mindig, azt mondta: "a szép lányokat, meg a kisfröccsöt szeretni kell, a többi meg majd csak lesz valahogy"

Próbáld meg élvezni az életet, ne siránkozz.

2013. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Látjátok? Ez a hozzáállás, hogy "olvassa végig a hóhér".


Én nem akarok általánosítani. Soha nem is akartam. De kezdek attól félni, hogy muszáj lesz.


Röviden: 2 barátom van. Mindegyik hűséges volt. Egyiket megcsalta a barátnője, akit mindennél jobban szeretett. Másiknak azt mondták, túl jó. Utána még egy lánynak esélyt adott, ott is ugyanez volt, hogy a lány úgy érzi nem érdemli meg.


Én is ezt kaptam. Túl jó vagyok. Pedig nem... mert néha meg (ritkán) tudom, hogy az idegeire megyek. De akkor meg az a baj. Az se jó ha jó, az se ha nem. Soha nem fogom megérteni a lányokat. Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg az csinálja jól aki váltogatja őket mint a zoknit?


És hogyan lesz az ilyen embernek családja? Vagy majd kibírják valahogy egymás mellett, csak a gyerekeknek legyen anyja meg apja? Vagy már az is mindegy manapság mert lehet válni meg lehet váltogatni 2 évente a szülőket. Hogyan lehet manapság normális párkapcsolatot és családot tervezni? Van ehhez 23 év alatti lány? Vagy mindenki a pozícióért hajt a munkában vagy pedig az számít, hogy szét bulizza magát... ?

2013. máj. 13. 23:06
 9/24 anonim ***** válasza:

ÉS AKKOR MI VAN?!?!


Most én is írogassak ide mindenféle sztorikat, amit én + a barátnőim elszenvedtünk a férfiakkal (amik btw 100000000x durvábbak, mint a te nyavalygásod), és mondjam, hogy r*hadék az összes férfi?

Nem, én nem tenném ezt soha, tudod... Mert van annyi bennem, hogy néhány barom miatt nem fogok általánosítani.

2013. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

végigolvastam...

hát nemnagyon tudok még mit mondani 17-évesen...de ígyisúgyis szívás a dolog...vagy a szíved törik össze vagy nincs senkid akit szeress de üres és boldogtalan vagy...persze addíg lehet boldognak lenni amíg normálisan működik egy kapcs. ezért jó azoknak a lelketlen parasztoknak akik 3 hét után kirúgják a párjukat...ők nem csalódnak nagyon

2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!