Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszerezni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni ezt a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és már régóta nézegetek facebookon.(Lassan már 1 éve)Sajnos még nem volt lehetőségem találkozni vele.Van egy közös ismerősünk, akit már többször megkértem, hogy mutasson be neki.De sajnos ő nem hajlandó ezt megtenni.Mégis hogyan tudnék így közeledni hozzá? Csak úgy nem szeretnék ráírni facebookon így teljesen ismeretlenül,mert nem biztos hogy jó néven venné.Egyébként én 21 éves vagyok,a lány 19 éves és a lovaglás a hobbija.Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 14. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig férfiként kéne bemutatkoznod, és odafordulnod a lányhoz.
2013. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy-két lovagló órára oda ahová ő jár :D megismered aztán ha nem tetszik a lovaglás akkor fejezd be :D
2013. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második válaszoló nem mond hülyeséget :D Kicsit olvass utána a lovaknak és menj el megnézni pár órát köszönj neki és kérj tőle eligazítást :D
2013. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!