Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy lány szerelmét?

Figyelt kérdés
Szerintetek, mi a kulcs egy lány szívéhez? Hogy lehet elérni hogy ne csak barátként nézzen rám, hanem belémszeressen? Úgy igazából. Nincs sok tapasztalatom.
2009. dec. 18. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Szerintem ez csak akkor működik, ha van vonzalom, na onnantól lehet csiszolni. Ha vonzalom nincs, a csillagos eget is lehozhatod, semmi nem lesz belőle :(
2009. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez persze ... :D De rengeteg alkalmat szúrtam el, hogy nemtudtam kezelni egy helyzetet amikor egy lány közeledett, ölembe feküdt aludni vagy akármi... rengeteg dolog volt, de egyszerűen nem értek hozzá :D Régen otthonülős voltam, ezért nem nagyon tudom kezelni ezt az elmúlt 1 évet ..
2009. dec. 18. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha régen vonzottad, akkor most is vonzod :):) Akkor hajrá, írj neki smst, hogy ilyen jó volt vele beszélgetni, olyan jó volt stb :) Megy ez, ne aggódj :):)
2009. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A baj a barátság és szerelem közötti fal, könnyen szerzek meg lányt, el is érhetem hogy letapizzam, szeret mellettem lenni, szeret velem beszélni, de csak barátként tekint rám végül mind. Ezen akarok változtatni.
2009. dec. 18. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak barátként tekint rád. Egyelőre barátként, amivel semmi baj, mert csak testileg kell egy hullámhosszon lenni. Véleményem szerint nagyon fontos, hogy barátnak tekintsen és te is őt, valamint legyen egy kölcsönös tisztelet a másik iránt. Na mindezek után lehet kapcsolat, csak tapizásból nem lesz hosszú kapcsolat :) Fel a fejjel, van még remény :)
2009. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Viszont én fiú létemre elég könnyen szerelmes leszek, és akkor meg elég ciki a dolog ha én szeretem ő meg barát...
2009. dec. 18. 18:04
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha valakivel pedig már jó barátok vagytok, könnyen lehet ahogy sokszor meg is esett, az a válasz hogy nem akar elveszíteni, nagyon jó barátok vagyunk, és ez örökké tart de a szerelem nem.
2009. dec. 18. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Az csak kifogás, akkor nem szeret igazán. Ez előfordul. Megtalálod te is az igazit, neki nem lesz ilyen mondandója :)
2009. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valami tipp esetleg? Ezzel nem megyek sokra ... várni várni ... valami ötletre gondoltam :D
2009. dec. 18. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a vonzalom, akkor már el lehet indulni. Sok lány azért nem mond semmit, mert fél a visszautasítástól. Legyél higgadt és kedves, érd el, hogy ne tartson tőled.
2009. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!