Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott a kapcsolat. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolat. Meg lehet még menteni a dolgot?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Amikor a kapcsolat kialakult nagyon nagy volt a szikra és a tűz is. De ez a láng idővel kezdett halványodni. Sajnos ott tartunk ma már hogy egyátalán nem kíván, és nem érzem hogy szeretne. Én nagyon de nagyon szerelmes vagyok még mindig belé, és csak boldoggá szeretném tenni. A sex nem működik, mert a sok stressz miatt nem tudok megfelelően koncentrálni. Az előző kapcsolatomban nem volt gond a sexxel, viszont ott a lányt sem szerettem annyira. Van még esélyem arra hogy újra fellobbanjon a láng. Én most is odafigyelő vagyok, meglepem, kedveskedek neki. De úgy érzem hiába !kérlek segítsetek.

#fellobbanhat #még a láng
2013. máj. 14. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fél év után itt tartotok, akkor szépen még ha fáj is fejezd be.
2013. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkozok énis. Sajnos én az a személy vagyok akinek fontos nagyon a másik fél, és ha látom esetleg nem boldog, bármennyire is szeretem, nem fogom elvenni a fiatalságát :/ köszönöm a választ.
2013. máj. 14. 11:01
 3/9 putyííí ***** válasza:
Esély az mindig van! Döntsd el elòször is, hogy akarod-e ezt tovább golytatni, ha igen, mindig minden eszközzel azon légy, hogy újra elcsábítsd! :) sok szerencsét!
2013. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engedd el,ez nem vezet sehova. Majd találsz valakit,aki viszont szeret,és nem csak fél évig.
2013. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szed foggátlót a barátnőd?
2013. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 putyííí ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért! :)
2013. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok mindent tettem az utobbi két hétenben is, megleptem vacsorával, megmaszíroztam probáltam gyengéd lenni vele. A legutobbi közös beszélgetésünkben mondta ki nem boldog, valamilyen szinten szeret, de mégsem úgy ahogy az elején. Bánt a dolog hogy nem tudom helyre hozni, és felteszem a kérdést magamban lehet bennem van a hiba amiért nem szeret. Legnagyobb probléma hogy soha nem éreztem a szavam számítana is neki valamit. A volt barátját pedig nem zárja ki, vagyis ő azt mondta hogy már nem jelent semmit, de egy beszélgetésünk során az ő nevét mondta nekem. :( roszzul esett de mégis túlléptem mert nagyon szeretem.
2013. máj. 14. 11:12
 8/9 Boldogság Bár ***** válasza:
Valószínű nem benned van a hiba. Hiába teszel meg Te mindent, ha Ő nem is akarja, hogy jobb legyen. Én annak a híve vagyok, hogy nem kell egyből eldobni csak azért, mert jelenleg nem működik. Inkább azzal kellene szerintem kezdeni az egészet, hogy leültök mikor van időtök és őszintén elmondani ki mit vár ettől a kapcsolattól és és azt ha közös a cél megélni a jót és túl lenni a rosszon. A barátnőd is biztos jól érzi magát veled, mert ha nem így lenne már ment volna. Az meg, hogy kedveskedsz neki nagyon aranyos, de mi van ha neki ez nem is igénye!? Ha beszélgettek és fény derül a problémára lehet egy kis változtatással minden megint rendeben lesz. Vagy az is lehet, hogy könnyebb lesz elengedned. Nálunk ez mindig beválik.
2013. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk !! és oda el is jutunk hogy a problémát kiaknázzuk, de a megoldást nem találjuk rá. Én annyi mindent megtettem, abbahogytam a dohányzást, megkomolyodtam , oylan pasi lettem amilyet szeretett volna..!!! Amikor megkérdem lát még esélyt arra hogy minden jól működjön ? a válasz csak annyi nem hiszem..! igy hogy reménykedjek. Most már döntést hozzok sztem az lesz a legjobb.! köszönöm a kommenteket !!!
2013. máj. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!