Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy 2 barátnője van és mindegyiket egyformán szereti? 27f

Figyelt kérdés
Olyan lehetetlen helyzetbe kerülültem h nemigaz. Az elsővel 1 éve járok, szeretem nagyon. A másikkal 3 hónapja, őt is szeretem, nem akarok tőle sem megválni. Folyton lelkiismeret furdalásom van, akár melyikkel vagyok. Fogalmam sincs mit csináljak. Valami javaslat?? Akivel régebb óta vagyok 31 éves, a másik 18
2013. máj. 12. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt szereted, miért van a második?
2013. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18 éves előbb-utóbb félrekufircol,hajtja a kíváncsiság.Maradj az idősebbnél.
2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor megláttam a másodikat, azt éreztem, h ilyen szép lányt még soha nem láttam. Először csak szexet akartam tőle, de pillanatok alatt megszerettem, mert egy tündér.. de az első is az..
2013. máj. 12. 23:48
 4/10 anonim válasza:
fa,sza gyerek vagy :), a helyett h aggódj inkább élvezd az életet élvezd ki a helyzetet. tök mind1 hogy el mondod vagy kiderül a vége ugyis ugyan az lessz .
2013. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van 2es. Az első tudom h nem csalna meg soha, meg jo, igazi háziasszony.

A fiatal előnyei hogy sokkal okosabb, műveltebb. Meg sokkal szebb.. mindenhol utánafordulnak.. de pl: utál takarítani:-)

2013. máj. 12. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Első öreg, őt dobni kell már, hiszen csak dugásra jó, arra pedig ott a fiatalka is. Amúgy gratulálok uram, te tudsz valamit, ha ezt sikerült eddig eljátszani a Facebook korában :-D
2013. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, sokszor lever a víz, hogy szépen eltudjam mindíg intézni, h ne bukjak le.:-) ezért is kéne választanom, nehogy két szék közé üljek. Az nagy kib@szás lenne:-)
2013. máj. 13. 00:22
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."

(Johnny Depp)

2013. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fura, de én a helyedben folytatnám, előbb-utóbb egyiknek (18 évessel nagy eséllyel) vége lesz, és akkor majd nem fogsz belemenni megint ilyenbe
2013. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kretén vagy. Kívánom , hogy mindkettő tudja meg a másik létezését, és mindkettő szépen tökön rúgjon egy acélbetétessel ;)
2013. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!