Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik nap szakitottunk 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap szakitottunk 5 év után, és máris hiányzik. Túl lehet ezt élni?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel szakitottunk, sajnos úgy éreztük nem müködött a kapcsolatunk. Az a baj,hogy még szeretem, de nem tudtuk megoldani a felmerülö problémákat.

Már most azt érzem,hogy nélküle semmit nem ér az életem:(

Mihez kezdjek, egy nagy ürességet hagyott maga után? Borzasztóan érzem magam.


2013. máj. 14. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hisz 5 év hosszú idő, annyi idő alatt rengeteg közös élménnyel gazdagodtatok. De gondolj bele, ha nem tudtátok megoldani a problémákat, akkor nem lett volna értelme együtt maradni, hisz akkor egyikőtök sem lenne boldog. Légy nyitott, és hidd, hogy jön egy másik, akivel minden jól működik majd! :)
2013. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? (ha megkérdezhetem)
2013. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen túl fogod.

Ez nem gyógyithatatlan betegség, nem daganat, nem súlyos cukorbetegség szóval nem fogsz belehalni.

2013. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsö köszönöm, kedves vagy, de a nyitottság most abszolut nem megy. Nem is járok sehova, legszivesebben annak örülnék ha senki nem szólna hozzám. Ö volt az életem.

Én 25 vagyok, a barátom 26.

2013. máj. 14. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Ha közös megegyezés, és mindketten úgy éreztétek, hogy nem működött jól a kapcsolatotok, akkor hidd el, hogy nem Ő az igazi! Nyugi, természetes, hogy most nagyon rossz. Sokan úgy gondolják, hogy legjobb begubózni ilyenkor. Én viszont azt tanácsolom, hogy először is sírd ki magad, de úgy istenigazából! Sírj, amennyit csak bírsz, ne fojtsd el könnyeid, add ki magadból a feszültséget! Aztán, ha úgy érzed, valamennyire megnyugodtál, menj, sétálj egyet, szellőztesd ki a fejed. Menj, sportolj valamit, add ki a feszültséget, bánatot magadból!

2013. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű dolog, de igaza van az előtte válaszolónak. Először is sírd ki magad, pakold össze azokat a dolgokat ami ráemlékeztet és tedd el a pince mélyére. Én is így csináltam.Leírom a történetem:Sírtam minden nap, mert folyton ő járt a fejemben és azt gondoltam sosem fogom tudni túltenni magam. Romlott az egészségem is annyira magamalatt voltam. Szegény szüleim és barátnőim próbáltak volna akkoriban felvidítani, de még mosolyogni sem volt erőm. Feküdtem csak az üres sötét szobában(a redőnyt se húztam fel sose) és azon gondolkodtam most mi lesz az életemmel. Nem ettem, nem ittam, csak feküdtem mint egy darab fa!Ez kb. két hónapig tartott. Lefogytam és sokat betegeskedtem. Szörnyű időszak volt így utólag visszagondolni. Aztán egyik nap kimerészkedtem 2órácskára az egyik helyi edzőterembe. Nem szóltam senkihez, bedugtam a fülembe a zenét és elvoltam egyedül. Aztán jobban éreztem magam amikor hazaértem. Másnap is elmentem és így tovább. Egyre jobban éreztem magam. Szabályosan éreztem, hogy jól esik a friss levegő. Kezdtem új embereket megismerni az edzőteremben, ideig-óráig elfeledtették velem a bánatom. Aztán már a barátnőimmel is szívesebben találkoztam és most itt vagyok egészségesen és boldogan!:) 4éves kapcsolatom ért véget úgy, hogy előtte 5évig barátok voltunk...együtt nőttünk fel, tinikoromtól felnőttéválásomig ő volt a mindenem. A társam a legjobb barátom, a szerető férfi..minden. Gondolhatod..de túl éltem. Igaz sokáig nem volt párom kb. 2évig, de nem is hiányzott. Magam ura voltam, új barátokat szereztem, új életet kezdtem,lediplomáztam, új munkám van,új külsőm van, sportolok és van egy 2éve tartó kapcsolatom ahol minden nagyon szuper!:)


Te se add fel! Nagyon nehéz az eleje persze, de ne hagyd hogy te is ilyen állapotba kerülj mint én! Tudom én könnyen beszélek hiszen már túl vagyok, de ő csak egy férfi a több millió közül. Biztos, hogy te is találni fogsz egy újat és jobban, de egyenlőre ne erre koncentrálj. Hanem lelkileg tedd rendbe magad és ne hagyd, hogy depresszióba ess! Szurkolok érted!:)

2013. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok. Egyenlöre friss a dolog, de ha kiszenvedtem magam, megpróbálok nyitni dolgok felé. Érzem,hogy még nem megy.


Köszi,hogy leírtad a történeted:) Te is tudod akkor mi a kínok kínja, de ezek szerint lesz remény majd egy boldogabb életre nekem is, talán:)

2013. máj. 14. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van remény!:) Csak higgy benne!:)

Te is erős nő vagy, túl fogod tenni magad rajta!:)

2013. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!