Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem muszáj meztelen fotót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem muszáj meztelen fotót csinálnom magamról, nem?

Figyelt kérdés

A barátom megkért,hogy csináljak magamról képet neki.Nem mondta h milyen csak hogy csináljak. Nem nagyon akarok ilyen fehérneműs,meg meztelen képeket csinálni,mivel csak 4 hónapja vagyunk együtt meg még le se feküdtünk egymással (én még szűz vagyok).

én 17 vagyok

ő 20



#fotók.a.pasimnak
2013. máj. 14. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem akarod akkor nem kényszeríthet rá, amúgy is miért olyan fontos az neki?
2013. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne csinálj mert szakítás után vissza él vele.
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne csinálj. Képzeld ha szakítotok és felteszi a netre meg szétküldi a facebookon. Onnantól kezdve lesz kártya a kezében a zsaroláshoz.
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ne tedd hátha a neten látod viszont

semmi nem muszáj amit nem akarsz !!!!!!

2013. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj tud majd mivel zsarolni! Egy csomó rossz végű sztorit hallottam ami pucér fotóval kezdődött!!
2013. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:) jól van

igazából én se tudom minek az neki:D azt mondta h ez legyen a névnapi ajándéka.

2013. máj. 14. 20:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal sem az Alaptörvényben, sem a Btk-ban, de még a PTk-ban, sőt a KRESZ-ben sincs benne, hogy ilyet kellene csinálnod, és remélem pisztolyt sem fog a fejedhez, úgyhogy nem, nem muszáj.
2013. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Ne csinálj, ha valami nem tetszik neki, küldd hozzám!

Lesz egy kis bimm-bumm. Visszaélhet vele.

2013. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

csak én vagyok olyan naiv, hogy nem biztos, hogy szexképre gondolt? :D

azt írtad, nem mondta, h milyet :D

2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mondjuk most még nem úgy néz ki h visszaélne vele mert nagyon szeret és én is őt,de persze ez csak a jelen,bármit csinálhatna a képekkel ha szakításra kerülne egyszer a sor,igazatok van:) köszönöm
2013. máj. 14. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!