Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 17, ő 15 lesz szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17, ő 15 lesz szeptemberben. Mi a véleményetek? Lehet belöle valami?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos lány a sulinkban, akivel beszélgetni szoktam. A korához képest eléggé érett, és úgy veszem észre, kölcsönös a szimpátia.... Viszont nem tudom próbálkozzak-e nála. Szerintetek nem zavarná a 2 és fél év korkülönbség?

esetleg a magasságkülönbség? jó egy fejjel magasabb vagyok?

Szerintetek? :)



2013. máj. 14. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy zavarná
2013. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmi gáz nincs nyugodj meg :)
2013. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi úgy vagyunk, hogy én 16 leszek, ő meg 18, ez nem sok korkülönbség, talán pont a megfelelő. A lányok ennek csak örülnek, hidd el:)

A magasságkülönbség sem számít a szerelemben:)

2013. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
meg mondjuk attól félek, hogy ha esetleg összejönnénk, elkezdenék cseszegetni osztálytársai (nagyon éretlenek)...
2013. máj. 14. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Te inkább attól félsz,hogy téged fognak cseszegetni az osztálytársaid,nem őt..
2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

bírósági per? XD te kis trololo


kérdező! le kell szarni azokat akik baszakodnak.. ha nem foglalkozol velük előbbutóbb rájönnek, hogy marhára gyerekes a viselkedésük

2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jah..perXD



NEM, én szarok màsok vêleményére. ö viszont ilyen szinten elég èrzékeny mindennemü beszolásra...

2013. máj. 14. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
ez nem sok... mehet a dolog
2013. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán ez a legjobb, Nekem mindig is a 2évvel idősebb pasik tetszettek :D 15 évesen is :D. Szóval nyugi :) Talán még jobban is fog működni, mintha egy korúak lennétek.

A másik meg... az sose baj, ha a pasi magasabb a csajnál ;) Fordítva azért már neccesebb, bár ugye tudjuk, a szerelemben nem számít semmi se:)

21N

2013. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sima ügy az egész, nem para ez.
2013. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!