Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim! Mi az, amivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Mi az, amivel a párotok meg tud titeket alázni?

Figyelt kérdés
Már amit megalázónak éreztek.
2013. máj. 15. 04:17
 1/7 anonim válasza:
Mire gondolsz?
2013. máj. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 Szerintem valakin keresztül akar egy másik nőt bántani, ez a jellembajnok egyed.Ennyi esze van csak, hogy máson keresztül erölködjön mert még gyáva is.
2013. máj. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer a barátom ordibált velem, engem hibáztatott mindenért, leb@szott egy pofont majd otthagyott. Elég megalázó volt..:S

(Azóta kibékültünk)

2013. máj. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg apróbb bántó szúrkálódása volt. De különösen mély sebet az ütött amikor azt mondta nincs ízlésem és igénytelenül öltözködöm. Mások sokkal jobban néznek ki nálam. Itt lett elegem, mondtam akkor keressen mást. Persze utána már "nem úgy gondolta"... de nem érdekelt.

Életem legjobb döntése volt ez a szakítás.

2013. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt érzem megalázónak, ha a párom a barátai vagy ismerősei előtt mellőz engem. Pl. beszélget valakivel a kapu előtt, én hazaérek, de ő észre sem akar venni, beszélget tovább. Mert elvárnám, hogy legalább köszönjön ilyenkor is úgy, mint máskor. Ha más előtt csúnyán beszélne velem, vagy ha ócsárolna engem a barátainak, azt is megalázónak tartanám, de az még nem fordult elő.
2013. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég megalázó ha mások előtt veszekszik veled, ha mások előtt sérteget, mondjuk ha otthon akkor is. Ha kezet emel rád, ha alsóbbrendűként kezel. Általában én nem szoktam megvárni a megalázást mert dobbantok :)
2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mind szituációtól függ. Nálam pl. az, ha egymás után többször visszautasít, ha kezdeményezek az ágyban (főleg amikor én párszor akkor is csináltam vele, amikor nekem nem volt hozzá annyi kedvem)... vagy ha nem akar megcsókolni, mert "siet", amikor nem is, és simán beleférne az időbe. Ilyenkor vhogy mindig a nőiségemben érzem magam megalázva. Lehet, hogy másoknak biszti, de én ilyen vagyok.

Amit még nem szeretek, az a nyilvános kioktatás és a túl nagy mértékű rajtam viccelődés és gúnyolódás.

2013. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!