Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyit költ rátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyit költ rátok a párotok havonta?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha utazik hozzátok az utazás költsége, ha mentek valahova és ő fizet stb.

Nem várok pontosat, csak nagyjából.


2013. máj. 13. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Mivel a párom egy nagy orrú bankáros ezért rengeteget költ rám,havonta minimum 30 milliót :)
2013. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de havi 20-30 ezer körül költök a barátnőmre...
2013. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Rám nem kell költeni. Én szeretnék rá költeni, de nem akaródzik neki elfogadni.
2013. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Benzin 10 ezer

Kajálások (pizza, nasi, üdítő, energiaital) 10ezer

Szórakozás 5ezer

Telefonszámlám 4ezer


Szóval olyan 30 ezret költ rám a párom. És igen, szerelemből vagyunk együtt.


20/L

2013. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem élünk együtt, keveset is találkozunk mostanában - én még tanulok - éppen vizsgák vannak, ő sokat dolgozik. Szóval, ha nincsen semmi közös programunk, akkor van, hogy csak annyit, amíg ide utazik hozzám. Ha elmegyünk valamerre, mert ráérünk, akkor ő szokott fizetni, ez mindig a program függvénye. Tehát van olyan hónap, amikor nem költ rám, de van, hogy igen - mozi, vacsi, buli - ezeket ő állja. Mindenesetre, nem viszem anyagi csődbe, az biztos :)

23L

2013. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám a barátom nagyjából 30-35 ezer forintot költ egy hónapban. Ebben benne van az üzemanyagköltsége, a telefonelőfizetésünk, a hétvégi programok és általában minden hónapban meglep valamivel. Egyébként szerintem nem ezen múlik egy kapcsolat. Ha semmit sem költene rám a párom, akkor is vele lennék, mert végtelenül kedves és odaadó fiú. L/16 F/20
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az exem ennyit koltott ram:

Havi ket kave

Havi 1 csoki

Havi 1 suti

2013. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Először azt hittem hogy meleg vagy az F/20 miatt :D :D :D

2013. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is :D
2013. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háááát a bérletet a cége fizeti, azon kívül egy hónapban mondjuk 3-4szer elmegyünk kajálni, vagy programra, amit nem mindig ő szokott fizetni. Én így hirtelen 5ezer forintra tippelnék, de lehet hogy ennyi sem. 22L
2013. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!