Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban azokhoz a nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban azokhoz a nőkhöz szól a kérdés, akiknek sok szexuális kapcsolatuk volt házasságuk/komoly élettársi kapcsoltuk előtt: Hány pasival feküdtetek le a házasságotok előtt, s ehhez mit szólt a párotok?

Figyelt kérdés

Akinek sok volt, ahhoz mit szólt a férje/élettársa? Nem gondolta egy kiélt nőnek, akiben nem tudna teljesen megbízni a korábbi sok szexuális kapcsolata miatt?

A sok szexuális kapcsolatot úgy értem, hogy akár több komoly, többéves kapcsolat, vagy egyéjszakás kalandok.


Azért ez a kérdés, mert most van egy barátom, igaz nem rég óta, de már eléggé vágyunk egymásra, szeretnénk lefeküdni. Mondtam neki, hogy még nem, meg is érti, de ez nem mehet így a végtelenségig... Igazából attól félek, hogy lefeküdnénk, és utána szakítás lenne (most vagy pár hónap, vagy 1 év után, az mindegy). A lényeg, hogyha szakítás lenne, akkor utána valamikor lenne új kapcsolatom, és nyílván abban is lenne szex, ha meg azzal is vége, akkor egy újabb emberrel növekszik a „listám”, amit nem akarok. És akkor így egy olyan később felbukkanó férfi, akivel tényleg stimmelne minden, hogy fog komolyan venni, ha megtudja a múltamat?

Mert amúgy nem fekszem össze mindenkivel, de egy kapcsolatban fontos ugye... És sose tudni, kivel érné meg igazán, sose látni előre, mennyire lesz komoly egy kapcsolat. Egy kapcsolatban a szexmentességet meg ki bírja...? Évekig nem lehet várni, hogy na most ez már hátha komoly, most már szexelhetünk.

Sajnos nem lehet mindenki olyan szerencsés, mint egyesek, hogy egyből megtalálják életük párját, vagy kifognak egy olyat, akivel többéves kapcsolatot létesíthetnek. :/


Remélem értitek mit rizsázok. Adjatok tanácsot! S aki érintett a kérdésben, válaszoljon. Thx!


2013. máj. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nem feltétlenül fontos a szex. Csak ma hiszik ezt a fiatalok. Ha már hosszabb ideje jártok együtt, szeretitek egymást, együtt akarok maradni, akkor lehet gondolkodni a szexen is.

Én 28 éves koromig nem feküdtem le senkivel, a férjem volt az első. = éves házasok vagyunk, és nagyon jó a házasságunk.

2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én hat pasival feküdtem le azelőtt hogy a férjemet megismertem. 6ból 2 volt 1éjszakás kaland.


a férjem tudott róla. nem volt semmi elítélés és ilyenek. ő úgy volt vele, hogy ez a múltam, és neki az a fontos hogy a jelenben és a jövőben hűséges legyek hozzá. Azóval ő a 7. férfi az életemben, és az utolsó is:) 3 éve vagyunk együtt. 1,5 éve házasok.


27/N

2013. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó kérdés,hogy lehet hosszútávon kibírni szex nélkül...Én most jegyeztem el a barátnőmem,nekem ő volt az első,viszont neki előttem volt 1hosszú kapcsolata,szexel 1ütt...bennem ez sokáig volt szálka,és sokat rontott az önbizalmamon,magabiztosságomon,stb...lehet manapság ez abszurdnak tűnik,de szerintem várj legalább jegyességig...én pl.tudom,hogy csak 1nővel voltam,leszek,és ez nekem nagyon jó érzés...csakhát nem trendi:)23/f
2013. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem minimális annak az esélye, hogy olyan pasival /nővel akadjon össze az ember, akik a jegyességig várnak a szexxel. mert ugye legtöbb esetben ez évek múlva következik be. nálam speciel 1 hónap volt, de ez ritka, és a szex már előtte is megvolt.


felesleges eljegyzésbe bonyolódni olyannal, akinél nem tudni mennyire illetek össze szexuálisan.

2013. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!