Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel csak azért, mert jól néz ki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

biztos,hogy nem!de még szexre sem!

fiu vagyok,

2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1. a számból vetted a ki a szót.
2013. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem korosztályfüggő.

20 alatt pont az a divat, hogy minél kerekebb legyen a csajod hátsója vagy a pasid bicepsze. 20 fölött kicsivel átértékelődnek ezek a dolgok.

2013. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem!

A Külső nem minden!Jól nézhet ki,ha nincs meg a közös összhang,sem semmi!

2013. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bontsd ki jobban a kérdést.
2013. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 valaszado_lany ***** válasza:
En osszejonek vele hogy jobban megismerjem, lassam hogy gondolkozik. Mert mindenki maskep viselkedik egy kapcsolatba mint a barataival. Es kivancsi lennek milyen egy kapcsolatba. Ha meg mukodne a kapcsolat akko maradnak ha meg nem akko szakitanak. Ebbol a "probaidbol" ki van zarva a szex.
2013. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem,ha nincs fizikai vonzalom,akkor lőttek az egésznek. és a kémia nagyon nem egyenlő azzal,hogy valaki jól néz ki. egyszer egy olyan pasival randiztam,aki után összepisilték magukat a nők,olyan jól nézett ki. de képtelen volt beindítani.nem volt meg a szikra.azóta a legjobb barátom,és általa ismertem meg a pasim,akit imádok,és nem az a tipikus alfahím,viszont vonz,mint a mágnes :)
2013. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezek a dumák, a külső nem számít. Ugyan már elnézve a gyakorisokat átlagban, rájuk hajtaná egy formásabb csaj rögtön pitiznének álló fassszal.
2013. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem!


Randizni persze elmennék vele, mert ott ismeri meg az ember a másikat, de mivel ott kiderülne, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, bukó lenne az egész. Az a típusú ember vagyok, aki a szexet is minden esetben érzelmi alapokon képzeli el, szóval még egyéjszakásba sem mennék bele..:)

2013. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 valaszado_lany ***** válasza:

Lanyok:

En nem tudom h milyen tipusu fiukat ismertek ti, de szerintem hibaztok h igy altalanosittok. En egy sport teremben dolgozok ahol rengeteg a szep srac, es sokkal kozuluk beszelgettem (nem randiztam), mindegyik maskep gondolkozik. Azert mert jol nez ki nem azt jelenti h nincsenek erezelmei vagy h egy szemet a lanyokkal. Vannak rendes sracok is es ha oda juttok h randiztok, es a randi jol megy akko megeri megprobalni egy kapcsolatot azert h megismerkedjetek. Nekem ez a velemenyem. Ugy ahogy nem szabad elitelni vkit mert sotet boru vagy mert kinai, ugy nem szabad elitelni mert jol nez ki.

2013. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!