Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít nektek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek, a zenei ízlés egy kapcsolatban? Pl metálos, rapper párosítás milyen? Összejönnétek egy más stílusú emberrel? Kort írjatok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 12:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

együttélésnél okozhat gondot hosszútávon

amúgy nem ettől teszem függővé, hogy összejövök v sem N

2013. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16 f
2013. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem számít. Nem csak ez, sok minden más is, ami apróság, de nekem fontos apróság. Sose járnék rapperrel mert irritál a rap zenék szövege, a térdig letolt nadrágok, a "műlaza" rapper viselkedés. Nem természetesek, méterekről látszik hogy a legtöbben megjátsszák magukat és nem ilyenek egyáltalán. Vannak kivételek persze, de ritka.

27L

2013. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem zenei ízlés alapján válogatom a férfiakat. Amikor összejöttem a barátommal nem is gondolta, hogy én is olyan zenét szeretek mint ő. Mondjuk én nyitottabb vagyok mindenféle stílus iránt, ő csak metált hallgat, meg úgy is öltözködik..én már kezdek átváltani a nőies öltözködésre, és csak koncerteken vadulok meg :) Egyébként nem hiszem, hogy összejönnék egy olyan emberrel aki csak rappet hallgat, mert az nem jönne velem hardcore buliba, rock kocsmába, és az ilyenek általában amúgy is fikázzák más zenéjét.

17/L

2013. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tiniként fontosnak találtam a dolgot.

Felnőttként kit érdekel?


Mi pont metálos-rapper pár lennénk, vagy mondjuk lettünk volna tíz éve. Ma ez nem számít, ha megyünk valahova, olyan helyre megyünk, amit mindketten szeretünk, illetve az ízlésünk már közösen alakul.

Külsőre se lehet megmondani az alapvető preferenciánkat, már csak azért se, mert a ruhatárunkra rányomja a bélyegét a munkahelyi dresscode.

2013. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

mi szerencsére mind a ketten hardcore/metál vonalon mozgunk,és sokáig azt hittem,hogy nekem ez nem lényeges,de aztán elkezdtem koncertszervezéssel és menedzseléssel foglalkozni,akkoriban volt egy pasim,aki nickelbacket,meg papa roach-ot meg ilyen brit rock zenekarokat hallgatott.természetesen minden koncerten ott is akart lenni.én szeretem ezeket a zenekarokat,de nem minden héten mennék ilyen koncertekre. ő meg a kemény koncerteket nem élvezte annyira.külön meg nem lehet minden héten bulizni,legalábbis nekem eddig olyan kapcsolataim voltak,ahol azért közös életünk is volt. szóval a kompromisszum sem segített sokat,végül elváltak útjaink,pedig én kedvelem azokat a zenekarokat.de annyira azért nem

nekem egyébként is nagyon fontos a zene,mivel zenész vagyok,a mostani pasim is az,és eddig is mindenki zenész volt. és tök véletlenül alakult így

2013. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 piriiiiii ***** válasza:

Nálam a zene rendkívül mérvadó. Nem mondom, hogy ebből megismerhető az ember egésze, de elég sok mindent elárul róla. Összejönnék, sőt, összejöttem ellenkező stílusú emberrel, NAGYON ellenkező stílusú emberrel is, mert el tudom fogadni, habár nem tetszik, hogy szar zenét hallgat. :D

Én nagyon vegyes zenéket hallgatok, leginkább 60-as évekbeli rock and rollt, rockot, bluest, popot, jazzt, ilyesmiket, meg még sorolhatnám. Egy rapperrel, hip-hop-os emberrel, vagy egy, a technót istenítővel nem biztos, hogy jól kijönnék.

16/L

2013. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A 8as vagyok. Hiaba reppet hallgatok...no letemre elegansan oltozok. Nem 'terdig ero polo'ba nyomulok... nyilvan koncertre bebujos pulcsit veszek fel. A parom is hiaba a punk zenet szereti nincs se taraja se szines haja piercingje semmije...atlagos 20oneveskent nez ki...

Egy ember oltozkodese nem a zenei stilusatol fugg...

2013. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elvben semennyire, és volt is már rapzenét hallgató párom. Igazából én meghallgatok mindent, de amúgy valami gótmetálos-féle vagyok :)

Gyakorlatilag mindig, akaratlanul azok tetszenek meg, akiknek hasonló a zenei ízlése. 99%-ban ráadásul mindez utólag derül ki.

2013. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!